Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tortent mar veled csoda?

Tortent mar veled csoda?

Figyelt kérdés
Igen, hiszek a csodakban! Ha tortent Veled vagy ismerosoddel elmeselned?

2022. aug. 24. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%
Magától meggyógyult a fitymaszűkületem.
2022. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleim valamelyik szomszédjával igen. Egy iszákos bácsi aki hát sokszor részegedett le. Egyszer történt vele valami és orvoshoz került. Azt mondta róla a doktor, hogy 1 hónapja lehet vissza. Nem halt meg! Az orvosa később halt meg, meghalt a felesége, a gyereke is. De ő még mindig él, igaz idős, de acélerős az öreg szervezete, az alkohol ellenére is.
2022. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

kb 12 lehettem, 2 oldali koponyatörést éltem túl. Dokik ilyet még nem láttak, azt mondták, hajszálon múlott hogy maradok.

Aztán kb 10 évvel később áramütés ért, azt is csodák közé sorolnám, mert elég szerencsétlen módon nyúltam bele egy csupasz áramjárta kábelbe.

De volt olyan is, hogy terepen bicajoztam és vérebek utánam eredtek, aztán eltanyáltam a bicajjal. Erre a kutyák ahelyett, hogy letámadtak volna, amíg a földön vagyok, leültek sorban egymás mellett és csak néztek engem ahogy szerencsétlenkedek.

2022. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Manócska1 ***** válasza:
100%
az orvosok már kezdtek lemondani rólam. betegesen bár,de 100000x szer jobb állapotban vagyok
2022. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Manócska1 ***** válasza:
100%
húgommal történtek: pár hónapos korába meg kellett műteni a fülére,még az agyán is genny volt. kiskorába hátraesett a székkel,"csak" a szája repedt szét. majdnem belefulladt a medencébe,már el volt kékülve. megkergette egy birka. télen elcsúszott a jégen alig hogy felállt 1-2 másodperc múlva arra ment egy traktor.stb.
2022. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen volt egy kisebb balesetem.Feküdtem a földön.Aztán egyik pillatról a másikra megjelent felettem Ő.Nem igazán tudom leírni de talán a legjobb szó rá a védőangyal.Abban a pillatban iszonyat szeretet vett körül.Olyan érzés volt mint amikor a boldogságtól megszakad a szived és sírsz.Csak 1000x erősebben.Mai napig nem tudom megmagyarázni.
2022. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!