Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok a kundalíniről?...

Mit gondoltok a kundalíniről? Szerintetek hülyeség vagy esetleg tényleg tud működni? Van akár valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 16:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Akikben felébred, azoknak nincs kétsége hogy létezik, de nem tudom megmondani mi az.
2022. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
24%
Akikben felébred, azok egy része meg is hal. Kundalinivel szórakozgatni az kábé a csimpánz a kalasnyikovval kategória.
2022. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Fogyatékosoknak kitalált baromság.
2022. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Létezik ez az energia, pár alkalommal tapasztaltam már az erejét. Igazából nem is akartam felébreszteni, de úgy látszik a sok év meditáció után magától elindult. Tényleg végig megy a csakrákon, rengeteg csakra szimbólummal találkoztam a látomásaimban, voltak bibliai látomásaim is tőle és volt, hogy utaztam.

Az utolsó utazásomon alkalmával egy hatalmas hófehér csarnokban voltam, leláttam a csarnkból a földre és láttam, hogy az óriások ölik az embereket. Akkora kezük volt az óriásoknak, hogy az ember fejét egy kézzel megfogta és össze roppantotta, majd egyszerűen elhajította és már nyúlt is a következőért. Egyszer csak elindultak az energiák a testemben, szárnyaim lettek, majd neki repültem az egyik óriásnak és itt egyből magamhoz is tértem.

Nagyon sok élményben volt már részem eleinte volt, hogy megijedtem és olyan is volt, hogy megijedni sem volt időm, pillanatok alatt végigszáguldott a testemen ez az energia és már utaztam is.

Egyébként nem is csodálkozom azon, hogy az első kundalini tapasztalat után sok ember kedvét elveszi a további keresés.

2022. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jó színész, kijàrna neki már egy Oscar díj!
2022. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Semmikép nem hülyeség, csak az eredeti értelmével, és az ahhoz kapcsolódó tevékenységekkel kell tisztában lenni.

A kundalini az ember tudatállapotát jelképezi.

És igen, az tényleg "működik", hogy gyakorlatokkal fejlesztheted a tudatállapotodat, de ez nem véletlenül történik.

Szerintem nem kell attól tartani, hogy a kundalini kontollálatlanul elragad valahova. Persze ha rosszul csinálod, lehet gáz belőle, de az épp nem a kundalini. Ugyanis a kundalini felemelkedése épp a tudatosságod maga.

2022. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Kèrdező :

Nekem nincs semmi extra technikàm ,egyszerűen csak befelè figyelek. Èn nem szeretem a vezetett meditàciòkat ès zene is csak nagyon kevès van ,amire szeretek meditàlni.


6" Hogyan is csinàlhattam volna jòl ,mikor azt sem tudtam ,hogy mivel àllok szemben? Màr akkor sok ève meditàltam ès mindig a kèk energiàt ès àrnyalatait làttam,aztàn egy nap elkezdtem a pirosat is làtni. Azt làttam ,hogy messzebb van mint a kèk,de annyira erős volt, azt hittem szètèg a testem tőle. Talàn èletem egyik legkellemetlenebb èjszakàja volt ,mikor az a piros energia elindult felèm. Jòl megràngatott ,egèsz èjszaka .Talàn ,ha valaki elmagyaràzta volna,hogy mi volt az nem lett volna bennem fèlelem ès talàn ,ha nem(na nem a legjobb) làtòkènt èlem àt ,mert ìgy szinte minden kis mozzanatot làttam ès àtèltem.

Mire ràjöttem ,hogy ez a kundalini ,addigra màr a szìvcsakrànàl tartott. Làttam ,ahogy a piros ès a kèk energia össze keveredik ès làttam a kèt egymàsba fonòdò aranykarikàt .

2022. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
7# És ezután mi történt veled?
2022. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#4

Te milyen meditációt gyakorolsz már nem azért? Xd

Ugye nekem ezektől a mindfullness-es, vipassana-s és befelé figyelős meditációktól nem lehet ilyen?

2022. szept. 7. 15:24
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
9# Ajánlom figyelmedbe: [link]
2022. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!