Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért belőlem próbálja kinyern...

Miért belőlem próbálja kinyerni az energiát?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt meghalt egy családtagom, elhamvasztották és a hamvait futárszolgálattal küldték ki a házba. Nyilván el lett temetve, de nagyon rosszul éreztem magam abban a házban. Azóta évek teltek el, és gyakran álmodom vele, folyamatosan megjelennek vele intruzív jellegű gondolatok. Néha csak simán végzem a hétköznapi dolgaimat és a semmiből beugrik róla egy kép. Legutóbb pedig az történt, hogy amikor becsuktam a szemem, akkor olyan volt, mintha abban a házban lettem volna, és muszáj volt többször emlékeztetnem magam arra, hogy nem vagyok ott!


Alapvetően racionális ember vagyok, nem hiszek a szellemekben, de egyre jobban kezdem azt hinni, hogy valami természetfeletti erővel követhet, zaklathat, akarhat tőlem valamit. Különben miért gondolnék rá folyton még akkor is, ha nem akarok? Minél jobban próbálok nem foglalkozni vele, annál erőteljesebben érzem a jelenlétét, mintha belőlem akarna táplálkozni, energiát nyerni.

Voltam már pszichiáternél is, aki szerint csak nagyon kimerült vagyok, mert nem talált semmilyen mentális betegséget.

Azt tudom, hogy vallásos volt, és a kereszténységben a hamvasztás tilos. De lehet hogy tévedek.


Mi erről a véleményetek?


2022. okt. 1. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

Hát. Egyébként simán lehet szellem. Az nem biztos hogy ő. És az is lehet, hogy csak az ő negatív energiája. Ami itt maradt vagy akár benned maradt.

Igazából ezeket a dolgokat sem kell túl misztifukálni. Az ember 99%nak amúgy is szüksége lenne pszichológusra. Szerintem menj el te is. De ne olyanhoz aki gyógyszerrekkeltöm felé hanem akivel lehet sokat beszélni.

2022. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyet "szellemet" egyszerűen ne tápláld. Egy jó pszichológus akár eltudja érni hogy ne gondolj rá többet úgy hogy kimerülsz
2022. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen kívül nincs semmilyen tünetem, nem nagyon tudnék miről beszélni a pszichológussal. Krónikus fáradságérzetem van, de a pszichiáter szerint csak a stressz miatt.
2022. okt. 1. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Dokinak mondtad már?

Kiskoromban volt időszakom amikor nagyon komolyan nem tudtam kialudt magam még akkor is ha 8+ órákat aludtam.


Kimerült, hogy Chrone beteg vagyok és kishijján meghaltam.

2022. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát keresztényként mondom, hogy egyáltalán nem tilos nálunk a hamvasztás. Különben miért lenne tele a temető meg a templomi kegyeleti hely urna helyekkel?
2022. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: Nekem nincs ilyen problémám.

5: Értem. Nem tudtam, hogy hogy is van ez pontosan, csak hallottam, hogy egyes vallások ellenzik.

2022. okt. 1. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Igen, nekem sem volt addig amíg meg nem műtöttek és közben derült ki, hogy más bajom van.


Egészségügyi dolgokat komolyan kell venni.

2022. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!