Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valós dolog a mágia? Vagy...

Valós dolog a mágia? Vagy csak hiszékeny emberek lehúzására szolgál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
100% kamu es lehúzás
2022. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1es van tapasztalatod is?
2022. okt. 1. 12:13
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Viccelsz?

Amiről lehet tudni h kamu, minek próbalnam ki?


A bolondgombát se kóstolod meg... mert hiszel a masok múltbeli tapasztalatanak. 😁

2022. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha működne, akkor az oroszok nem gyalogos katonákkal meg bombákkal rohangálnának.
2022. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Grimfox ***** válasza:
77%
Működik, "kipróbáltam", de nem mindenható dolog, ezért aki ezt várja tőle, az csalódni fog.
2022. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 SZücsöm ***** válasza:
51%

4 A gondolatmeneted hibás. Ha létezne, az még nem jelentené azt hogy harcászatilag bevethető jelenség. Ha pedig valamilyen módon bevethető is lenne még nem jelenté azt hogy putlernak van tudomása a létezéséről, esetleg harcászati alkalmazásának mivoltjáról.

De még ha van is róla tudása és használja is még nem jelenti azt hogy mindenható képesség és nem csak + erőforrás mint bármi más, és azt se jelenti hogy az Ukránok ugyan úgy ne tudnának védekezni a mágia ellen mágiával.


Nem, ezzel nem állítom azt hogy létezik csak azt hogy a nézőpontod hiányos.


Én se tapasztaltam semmi jelét a mágiának. Nem is hiszek benne. Ha viszont létezik akkor feltételezem hogy bizonyos értelemben valamiféle "gyenge" jelenségről van szó. Hisz az feltünő lenne ha emberek lebegnének, tárgyakat lebegtetnének esetleg tűzlabdákat dobálnának stb.


Ha viszont valaki képes lenne gyógyítani,elmét befolyásolni, távolba látni azt meg lehet tenni anélkül hogy a külvilág tudomást szerezne róla.


Azon viszont csodálkoznék ha ilyen "erőteljes" könnyen bizonyítható képességek léteznének és még senki se hozta volna egyértelműen napvilágra BIZONYÍTÉKOK álltal.

2022. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Mit értünk mágia alatt? Rontások, szerelmi kötések? Gyertyákkal, vérrel, meg hasonlók? Mert akkor az valószínűleg nem. De ha egy elátkozott ember is annak számít, az szerintem létező dolog.

Vagy pl a vonzás törvénye. Ha folyton aggódsz, akkor több baj fog érni, ez tapasztalat alapján működik sajnos

2022. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
A new age-es mágia az biztos csak kamu meg lehúzás.
2022. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#8

meg az összes többi, bár nem hallottam még new age mágiáról, vajon miért? XD

2022. okt. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
A szerelmi kötés pl pont létező dolog. De nyilván itt nem a piros karkötős bohóckodásokra kell gondolni, mert azok teljesen kamuk.
2022. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!