Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki csináltatott már viaszbabá...

Aki csináltatott már viaszbabás szerelmikötést , mennyi idő után kezdet el hatni? " Életre " volt keltve a viaszbaba vagy elég volt csak megszemélyesíteni? ( mondani a nevet ).

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 19:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Hát olyan 10-11 perc.
2022. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a remek hozzászolásod 🙂

Sokan nem hisznek benne , de létező és működő dolog.

Várom a normális hozzászolásokat

2022. okt. 5. 19:38
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
Mar miert mukodne? Es a kerdesem teljesen normalis. Ezek csak hiedelmek, semmi kozuk a valosaghoz. Sot, egyes is csak poenbol irta, le merem fogadni. Ember, a 21. szazadban elunk, es nem valami dzsungelben. Nojj fel.
2022. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Én teljesen felvagyok nőve:)

Volt már tapasztalatod mágiával?

Nekem igen , csak nem a viaszbabással, ezért kérdeztem , mert más fajta szerelmi mágia már visszahizta a párom , de erre is kíváncsi lennék , hogy ez mennyi idő után hat

2022. okt. 5. 19:49
 5/40 anonim ***** válasza:
70%

Nem fér a fejembe miért köti össze valaki az életét egy viaszbabával 😳

Baromi élethű szilikon babákat is lehet Amerikából rendelni, teljesen hiteles vazsinával meg minden.

2022. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Viaszbabával én sem kötöm ossze az életem , a viaszbabával a szerelmedet kötöd magadhoz.

Itt az volt a kérdés , hogy aki csinált már ilyent , annak mennyi idő után hatot?


Amúgy ha ennyi " okos " ember van itt , akkor Istenben miért hisz mindenki?

Ahogy Isten is létezik , úgy a mágia is létező dolog

2022. okt. 5. 20:24
 7/40 anonim ***** válasza:
76%

Csináltam egy másfél tucatot régen.

Hogy érted, hogy mennyi idő után? Mi után? Miről beszélsz? Teremted az energiát, az már létezik, ergó hat. Nincs után, hanem egybőlség van.


Semmi viaszbaba nem volt. Nem vagyok kisgyerek, hogy masni keljen az ujjacskámra, hogy emlékezzek, el kell mennem pisilni...


Bármi elég. Nem kell semmi. Ez mágia, valóság. Nem a fizikai illúzió. Csak lépj be magadba és teremts oda, azt, amit jónak érzel. Kész. Milyen viaszbaba, meg mittomén. Csak meditálsz és kész.

2022. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezőt nagyon félrevezette valami szélhámos...
2022. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Kedves 7 - es.


Persze ezt tudom meg azt is , hogy , pozitivan kell állni a dolgokhoz.

Nekem már lett csinálva mágia, amit írtam is , azzal vissza jött a párom...de akkor gyertyával volt csinálva...de érdekelne , hogy viaszbabával mennyi idő lehet.


Privátban írnál nekem pár módszert, ha nem nagy kérés.

Köszönöm

2022. okt. 6. 08:19
 10/40 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező...ha a mágia hozza vissza a párod, neked régen rossz...Gondolom akkor abban is hiszel, hogy elkárhozol érte.
2022. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!