Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A ViaszBaba c. konyv melyik...

A ViaszBaba c. konyv melyik szinesznorol szol?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem Schell Judit.
2017. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
O nem lehet. A konyben azt irja, hogy a szinesznonek csak egy gyereke van.
2017. nov. 8. 18:24
 3/16 anonim válasza:
K.Zs.elolvastam a könyvet minden rá illik. Üzenném neki, hogy egy élete van ! Talán ideje lenne elkezdeni
2017. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ki az a K.Zs.?
2017. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ki az a K. Cs? Kalocsai Zsuzsa?
2017. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Eszenyi Enikő vagy Koncz Zsuzsa?
2017. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
* nem Koncz hanem Kalocsai
2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Valaki találóan azt irta,hogy arról a szinèsznőről van szó,akinek olyan a neve,mint a paprika.
2017. dec. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Gábor Vers válasza:
Itt többen írják, hogy gyáva a színésznő, mert nem áll ki a közönség elé a sztorival. Ez abszurd vélekedés. Sehol nincs név szerint megnevezve, hogy képzelitek ezt. Ugyanakkor a Krencsey Hella is álnév, holott a lány azt mondta még 2016 nyarán, hogy névvel, arccal vállalja a történteket. Megírta aztán sunyiba a könyvet, underground kiadóval kiadatta (már magában véve ez komolytalanná teszi az egészet - az underground azt jelenti fű alatti - és ő annyira tökéletes, amilyen egy délamerikai szappanopera folyton bőgő főszereplője, a másik meg annyira gonosz, hogy azt alig lehet napról napra überelni, de a Hella megpróbálja mind a mai napig. Szerintem nem normális. Mániája lett a történet, képtelen kimozdulni belőle Tele van ellentmondással: 2016-ban még azzal szaladta tele a bulvár lapokat, hogy tökéletes harmóniában éltek, a világ legboldogabb embereikként - most már gumicsizmával rugdalt bántalmazott nő lett. Vagyis mára megfordította a történetet. Másfél éve még azon jajongott, hogy kirúgták a kapcsolatból, a színésznő lakásából, életéből, vissza akarta könyörögni magát - most úgy fest, mintha akarata ellenére egy bántalmazott kapcsolatban volt kénytelen élni. Hát miért nem ment el??? És, ha a színésznő (aki mellesleg a műfajának legjobbja) nem rúgja ki, akkor is megírja a könyvet? Ami tele vagy személyiségi jogi sérelmekkel, rágalmazással, jó hírnév megsértésével, becsületsértéssel? És amikor megírtam neki ezeket, bannolt, és kitiltott a színésznő hivatalos oldaláról is, a saját oldaláról is. A legkisebb ellentmondást, kritikát se tűri - nárcisztikus, valószínűleg bipoláris egyén, aki képtelen elviselni a visszautasítást. Zaklató is, amikor a zaklatásokról le kellett állni, mert rendőri beavatkozások is voltak, akkor kitalálta a bosszúnak ezt a módját. Abszolút aljas emberke, sajnálom, de nem lehet más vélemény arról, aki bizalmas levéltitkokat, naplókat, egyebeket utólag felhasznál BÁRKI ellen - az ilyen nem ember.
2018. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Sztem is K.Zs

Minden erre utal

Egyebkent meg aki bennfentes az alapbol tudja sztem

2018. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!