Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El tudnak átkozni valakit úgy...

El tudnak átkozni valakit úgy ha nem igazán tudnak róla személyes infókat?

Figyelt kérdés
A barátomnak árthat e az exem úgy ha nem tudja se a teljes nevét se semmit róla igazából? És ha igen hogyan lehetne kivédeni? Kérlek olyan válaszoljon aki fekete mágiában jártas.

2022. okt. 17. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Persze, csak ez azért nem jó, mert autópályára sem hajtunk fel úgy, hogy a biztonsági övet csak a vállunkra dobjuk mert hogy kicsi az esély a balesetre. Ez pontosan ugyanilyen. Ha te azt javaslod hogy így hajtson valaki mert hogy kicsi rá az esély, és baj történik, az a te felelősséged.

Menjen biztosra, nem kell amúgy sem komoly okkultistának lenni ahhoz, hogy valaki bajt tudjon okozni egy védtelen embernek. És az amit te mondasz az kevés, mert benne van az elbizonytalanodás faktora. Ha elbizonytalanodik, semmit nem ér az a fityegő. Ha leül megbűvölni (nem egy nagy cucc) már sokkal többet ért el. Ezért muszáj ezeket pontról pontra leírni mert ha hiányos információt adsz azzal gyakorlatilag más f*rkával vered a csalánt és akkor még szépen fogalmaztam.

Nem szabad a kicsi esélyű faktorokat figyelmen kívül hagyni, FŐLEG akkor nem ha nem a saját bajodról hanem máséról van szó. Az én felelősségtudatom legalábbis nem engedi meg ezt.

2022. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Grimfox ***** válasza:
15%
Nem minden ponttal értek egyet, de a felelősséggel kapcsolatos nézeteidet erősen pártolom.
2022. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tudi333 ***** válasza:
53%
Árthat így is. Rajtad keresztül pl el tud jutni hozzád. Már igyis ezen pörögsz, làtod! A kapcsolatotoknak is árthat, ahhoz nem kell tudnia ki az. Aki kreatív és erős, az meg tudja oldani. Ha meg olyan jó lenne, akkor úgyis tudja, hogy ki az, hogy nem tudja. 😁
2022. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Állitása szerint erős ezért félek. Én sajnos nem vagyok hozzáértő. Köszönöm a tippeket tanácsokat azt hiszem az a biztos ha mindegyikkel élek.
2022. okt. 19. 20:35
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt állítja hogy erős, akkor valószínűleg kamuzik. Rengeteg ember állítja nagy pofával hogy ő mekkora okkultista, közben meg légysz#rral tud csak többet egy civil embernél akinek a mágia fogalma is annyiból áll hogy csiribú-csiribá, de azért jó vigyázni. Semmiképp ne hagyd magad elbizonytalanodni ha a védelmed validitását nézed. Minnél magabiztosabb vagy annál erősebb amit csinálsz csak a nagy pofával könnyen szétcsúszik az energia mert nem figyel oda az illető eléggé hogy egy pontba fókuszáljon. Szóval ha ez a helyzet akkor nagy hanggal tud galibát okozni de komolyan nem tud ártani. Mint egy kertből kiszökött kutya ami mindent összesz#r és megjelöl. A valóban erős okkultista viszont nem mondja el magáról hogy erős, ettől olyan veszélyesek, mert nem tudod hogy honnan jön a pofon. Én talán fölismerem őket de az se biztos. Lehet a helyedben vetnék/vetetnék rá kártyával hogy eloszlassa a bizonytalanságot.
2022. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A szétcsúszott energiát értsd úgy hogy sörétessel nehezebb pontosan messzire lőni, mint egy távcsöves puskával. Viszont azzal a védelemmel amit korábban leírtam az teljesen megfelelő lesz mindkettőre.
2022. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves 15. hol lehet olyan személyt találni aki kártyát vét és tényleg tud is valamit? Illetve ez egy ártalmas dolog? Én rosszat nem akarok neki csak a nyugtunkat.
2022. okt. 20. 21:13
 18/20 Tudi333 ***** válasza:
84%
15!!! Alapból egyetértenék, de nem biztos! Alapból, ha olyan erős, akkor lehet nem mondja, de ha mondja, azzal csak rátesz még egy lapáttal, ahogy látjuk is, hogy sikerült neki. Így a kérdező is ezt teremti gyakorlatilag. A kérdező segítí így gyakorlatilag.
2022. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18 (15 vagyok) természetesen, csak ezt azért nem akartam mondani hogy ne kezdjen el feleslegesen parázni a kérdező :D Egyébként nem, ebből nem látszik mennyire van beparázva kérdezőnk.

Szóval a védelmet kellő vehemenciával kell csinálni akár a legprimitívebbet is (pl úgy csinálod hogy minden destruktív hatást csőstől visszaküld a feladónak) azzal már sokkal többre mész mint azzal hogy azon spekulálsz hogy milyen az ellenfeled.

A korábbi kommentedre válaszolva kedves Kérdező: vethetek neked kártyát de mivel nem ismerjük egymást lehet döcögős lesz, (nem vagyok a legjobb megérzésekkel rendelkező személy de kártyázni talán tudok XD) a legjobb ha ismerősöd vagy te magad csinálod.

A kérdezőn kívül MÁS NE ÍRJON vetésért mert egy: nem csinálom hivatásból kettő: idegennek csak akkor vetek ha úgy érzi nagyon nagy kakiban van (és az én időm is véges)

2022. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Meg tudnak úgy is átkozni, ha alig tudnak rólad vmit,

de ehhez nagyon képzett és gyakorlott kell hogy legyen az illető.

Magyarországon szerintem nagyon kevesen vannak ilyenek, akik erre képesek,

sőt, még aki vállalná is!

2022. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!