Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet valakit megátkozn...

Hogyan lehet valakit megátkozni? Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi hogyan sikerült

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hallgasd a cigányokat. Ők jól nyomják. "A rákos devla egye meg a májadat te fíreg."
2020. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad. :(.. Én úgy tudom, hogy az simán vissza tud szállni, főleg ha rosszat kíván az illető.. De olyat is hallottam, csak azon "fog", aju hisz benne.
2020. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
*aki
2020. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne átkozz senkit mert visszaszáll rád.
2020. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem érdekel, hogy mennyire szivatod magad.

csak fájdalom árán tudsz tanulni az a te butaságod.

hajrá!

2020. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nézz Heeeri Pottert, manapság minden menő varázslótanonc onnét csórja az átkokat tesó :)
2020. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Szóval, megsúgom a leggonoszabb átkot, amelyet még a sötét nagyúr ( nem, pont nem Darth Vederre gondolok) sem mert, s nem is tudott alkalmazni. Íme hát: "Akkor mozogj legközelebb, mikor az epilepszia fog téged rángatni a tolószékben!"
2020. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Woodoo babát kell késziteni!
2020. jún. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon sok féle átok létezik. Vannak a gyengébbek, azaz rontások, ezek nem járnak nagyon súlyos következményekkel és gyorsan hatnak (például kisebb balszerencse, rossz közérzet, stb.). Ha egy valamire való boszorkány meg akarja leckéztetni a rosszakaróját, valószínűleg ehhez fog fordulni. Az átkok viszont nagy mennyiségű negatív energia megmozgatását igénylik, nagyon komoly és súlyos kóvetkezményekkel járhatnak. Akár nemzedékeken is áthidalhat, viszont sohasem jár következmények nélkül az átkot bocsátó személyeknek sem. Az energia örök és nem tud eltűnni, csak átalakulni. Ergo ha valahonnan energiát vesznek el, más energia veszi át a helyét. Vagyis ha nagy mennyiségű negatív energiát küldesz valakinek, azt az energiát vissza is kapod, valószínűleg háromszorosan. Ezért soha semmilyen körülmények között nem ajánlom, hogy átkot bocsásson valaki egy általa nem kedvelt személyre, főleg ha az illető tapasztalatlan és semmit nem tud a metafizika miben- és hogyanlétéről. Ha minden áron meg akarsz leckéztetni valakit, vagy bosszút akarsz állni, írd rá a nevüket egy papírcetlire és tedd be a fagyasztóba. De mondom, a békés út mindig jövedelmezőbb, elvégre nem azért vagyunk itt együtt ezen a Földön, hogy ártsunk egymásnak, hanem hogy tanuljunk másokról és főleg önmagunkról, valamint az Univerzummal való együttműködésről.

Remélem segítettem. Áldott légy.

2020. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Kilencesnek üzenem, hogy boszi körökben úgy szokás elköszönni, hogy áldott pók, nem úgy hogy áldott légy! Még ennyit sem tudni!!
2020. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!