Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Biztos, hogy megnyílik egy új...

Biztos, hogy megnyílik egy új ajtó mindig ?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják,hogy ha egy ajtót bezár a sors, azonnal megnyit egy másikat..

Sajnos tizenöt éve azt érzem,hogy ez nem mindig jót, vagy változást jelent.Ugyanis amikor abból a kiszolgáltatott,nem jó helyzetből,amibe 2008-ban kerultem, megpróbálok kijönni,felállni,illetve, ha jön valaki akivel új kapcsolatot szeretnék - akkor egy idő után szétmennek a kapcsolataim,minden lehetőség elillan és újra ott és azzal találom magam ,akivel és ahol nem akarok élni.

Nem értem,hogy miért mindig az az ajtó nyílik meg, ami garantáltan a sz..rba vezet ? Miért nem kapom meg a lehetőséget végre az életem javítására? És miért olyan személy marad az életemben, aki lelkileg és fizikailag gátol mindenben és felőrli az idegeimet ?


2022. okt. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha relé köti őket össze, akkor biztosan. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ajtó nyílik meg, illetve van nyitva, hanem egyszerre több is. Ha a te "ajtóid" eddig mindig rosszabb irányba nyíltak, akkor az csak annyit jelent, hogy más ajtókon kellett bolna belépned. Vedd észre a jó irányba nyílókat is.
2022. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Baromság.
2022. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a te sorsod a magány lenne, de te görcsösen ragaszkodsz ,hogy legyen párkapcsolatod, ezért jutsz folyton ugyanoda vissza.
2022. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!