Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Mikor egyedul...

Mi lehet ez? Mikor egyedul leszek itthon mindig hangokat hallok pl megnyilik a csap magatol el megy a villany lepteket hallok.... Mi ez? Mit jelenthet? Nagyon utalom mar..

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Panelban laksz?
2021. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem😥
2021. febr. 1. 13:06
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Csak beképzeled, mert egyedül vagy és félsz. Pippants rá és nyugika.
2021. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet beképzelni hogy magától megnyílik csap.Hiszek neked.Hütőben keresgéltem hajnalban,és magától megnyitódott a csap./csavarós/Az ütő állt meg bennem.Meg van egy szekrényajtóm ami mindíg kinyilík magától,baromira unom.Egyedül élek,így nincs magyarázatom ezekre.
2021. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Hangokat hall, ettől függetlenül nem biztos, hogy valóban megnyílt a csap. :)
2021. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálunk leesett egy doboz ami szinte tökéletesen rögzitve volt

Bekapcsol a tv

Kopogásokat hallok

2021. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt sem lehet be képzelni, hogy magától elmegy a villany.

Én is hiszek neked. Egyszer magától kinyit a bejárati ajtó. Hozzá teszem, hogy az asztalnál ültem és néztem ki az ablakon (az ablak mellett van az ajtó), kb 2 hónapja cseréltünk ki a zárat az ajtóban. 20 év alatt egyszer sem történt ilyesmi. Egyszer csak lenyomódott a kilincs és kinyílt. Egy pillanatra lefagytam és csak meredten néztem az ajtóra.

A másik, ami megtörtént velem az az hogy (erre szemtanuk is vannak) a polc közepéről hatalmas erővel "lelökődött" egy dezodor a szoba közepére. 2 napig nem nagyon aludtam. 😅

2021. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szorongás.
2021. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Es az a durva hogy doglok amiket le irtam egymas utan tortennek meg ilyenkor percenkent.
2021. febr. 1. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Utalod?? Én már felgyujtottam volna a házat..

Viccelek, nálunk nem csak hangok vannak :DD Már senki nem hallgatja meg itthon mik történnek, mert fosnak :D

2021. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!