Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol találok olyan személyt...

Hol találok olyan személyt aki karma oldással foglalkozik és valóban hatásos amit csinál?

Figyelt kérdés
Neten van rengeteg de sok a csaló úgy vélem.

2022. okt. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

'Karma oldás'.

Nagyon szép szó olyannak, aki nem tudja, hogy a Karma tettei következménye.

Ok-okozati törvény.

Ezek szerint a karma oldás azt jelenti, bármit tettél is, nincs következménye.

Ugye érzed a hülyeséget ebben?

Ha egyes tettednek nincs következménye, akkor bolond lennél tenni azt.

2022. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben csináltam hasonlót is, bár főleg rendszeres teljes energetika tisztogatásokat csináltam ehelyett.


Az összes "ilyen személy" és találni-s kérdés önmagában az út. Keresed és vagy ad a sors lehetőséget, vagy nem. Egy kedves, okos barátom mindig mondta az embereknek, hogy ő szájról szájra terjed, nem is terjed igazán. Szóval nincs olyan, hogy hol találj, de a kérdésed maga egy lehetőség, hogy találj.


1#-es!, A karma oldás azt jelenti, hogy olyan energiákat hoznak fel, amik megfelelő úton, egészségesen lehetővé teszik, hogy az egyén aránylag gyorsan, és akkor menjen át a nagyján, ne pedig az elméje kontroll nélkül majd valamikor és valahogyan felhozza, akár egy nagy robbanással. Sok gyilkosságot meg lehetne oldani, ha a tudomány elismerné az ezotériát.


Vannak akik értenek hozzá. Csak minket nem le kéne csukni, mert elfogadjuk a pénzt, hogy elvonatozzunk valahova és összesen 5 órát elcsapjunk, mert valakit pl zavar egy szellem és csak élőben lehet elküldeni vagy megoldani. De akkor mi menjünk, mert más erre nem képes. Aztán 6000 a vonat, és egy hétvégi nap oda, és akkor kapok hálapénznek egy 5000 ezrest. Ez okés, mert igazából ha nagy a gáz, akkor nem lenne baj, de had éljem már az életemet és akkor már had ne nézzenek hülyének és ne akarjanak lecsukni emberek becsapásáért.

2022. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a saját karmánkat cipeljük. Szerintem a felmenőink által okozta tettek a mi vállunkat is nyomják. Nem csak szerintem, hanem ezt olvastam valahol az interneten, úgyhogy ezt lehet oldani. Már ha sikerül is oldani, az egy másik dolog. De az nem igazságos ha például anyád, és nagyanyád és nagyanyádnak az anyja nem vitték véghez a dolgukat amiért leszülettek. Ezért örökölhették a leszármazottaik. Úgyhogy a kérdező jogosan dönthet úgy, hogy nem hajlandó vállalni a felmenői befejezetlen dolgait. És joga van hozzá hogy ez alól feloldást kérjen.
2022. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1#-esnek igaza van.


Akármit is tettél viseld következményét.


Exeimet is szaggatja a karma éppen s kettejük fel is keresett, megwoodooztam-e a másik pedig azt hiszi rontást küldtem rá.


Évekkel később a semmiből kerestek fel, meggyötörtek, pszichésen leépültek.


Gerinctelen tettük következménye. S szembesültek azzal, meg kellett volna becsülniük azt, amit s akit kaptak.


Immár csak mosolygok feltételezéseiken, már csak azért is, mert karmán kívüli ezoterikus dologban nem hiszek.


De gondolkodtam, hogy poénból csinálok egy babát exről olyan boszis kellékekkel, körökkel, másik meg valami körbe rakod pergament az ő nevével 😂🤣 és elküldöm nekik a képet.

2022. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!