Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valamilyen vonzás törvénye...

Van valamilyen vonzás törvénye sikertörténeted? Anyagiakban főleg

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Igen, kepzeld, ha dolgozol, lesz fizetesed. Vagy ha csinalsz egy csomo gyereket.


Remelem, nem hitted, hogy random kapsz dolgokat. 🤣

2022. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Igen, mert éhező emberek nem hisznek és vágyakoznak jobb jövőre.


Ha lenne ilyen törvény nem lenne nyomor.

2022. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Bementem dolgozni aztán kaptam fizut, khm bevonzottam.
2022. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

én inkább úgy mondanám, hogy a sok kis apróság tesz ki egy olyat, hogy fantasztikus életem van. Nem vagyok milliomos, nincs porschem, de az én világomban és az én értékrendem szerint ez fenomenális. Felesleges lenne részletekbe menni, mert ez mind egyéni dolog kinek mi a jó, de például az, hogy a nap 99%-ban boldog vagyok, mosolygok akár a semmitől, nem vagyok stresszes... ez nem egy jó dolog? Voltam én már padlón, sírtam egész nap a (mentális) fájdalomtól, és azt hittem sose jövök ki arról a sötét helyről, és hogy most megint boldog lehetek, ez nekem olyan mintha meggyógyultam volna a rákból ... Pénz is jön viszonylag kevés befektetett energiával, egészség is megvan, és a jövőmet nézve rengeteg elágazás van ami csak tőlem függ merre indulok el. A lehetőségek száma végtelen.


Nem tudom elképzelni, hogy valakinek csakis az lenne egyedül a célja, hogy váratlanul kapjon mondjuk 1 millió ft-ot, és onnantól kezdve minden jó lesz az idők végéig ... De hát kinek mi :D


Ja, és hogy ez a "vonzás törvényének" lenne-e köszönhető? Nem tudom, de túlságosan is sok a véletlen az életemben, és már ivójátékot csinálhatnék abból hányszor hallom hogy "szerencsés vagy".


The bottom line is... Mégis mi veszteni valód lehet nem kipróbálni?

2022. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!