Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés hatása...

A szerelmi kötés hatása meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy kötést ami hat rendesen de félek hogy mi lesz ha elmúlik? aki csinálta azt mondta nekem hogy tartós de mi van ha még se?
2022. okt. 30. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy valakinek sikerül, de nekem eddig senkinél se jött össze, akinél próbáltam.
2022. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Mi csináltunk egy szerelmi oldast is , azzal akivel most együtt van. Utána lett csinálva a mi kötésűnk... Én nagyon bízom benne hogy sikerül, ez minden reményem... Tudom hogy nem lett volna szabad, de ha valaki szerelmes és nem tudja elengedni a másikat. Kétségbe esése közben bármit meg tesz
2022. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%

Nézem.

Nincs rajtad kötés. Nem érzek semmit se. Megnéztem volna, hogy mi ez, meddig tart, milyen a jellege, erőssége, és mindene, de... nincs rajtad semmi... Nincs semmiféle kötés.

A szerelmeden van valami, de ez sem kötés igazán. Kb olyan eős, mintha valaki azt mondta volna neki, "jaj de hát ő annyira aranyos" és ezzel győzné meg, hogy veled legyen. Kb semmi. Szóval lejárni sem tud, mert ez a teremtése pillanatába kialudt. Nincs rajtatok kötés, ezért vége sem lehet.

2022. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod??? Hogy tudtad meg nézni?
2022. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van rajta kötés de én a helyedbe nagyon gyorsan levetetném ugyanis legalább 2 démont látok körülötted ami az energiádból táplálkozik.
2022. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Ne írjálj már nekem privátba köszi.
2022. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
akkor mért irsz ilyeneket? Ugy hogy nem is ismersz
2022. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy idióta vagy hogy hiszel a mesékben, szerelmi kötés 😂😂😂😂😂😂
2022. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Tudod ki az idióta!! Ki a francnak képzeled te magad? Ha nem tudsz normalisan valamihez hozzá szólni akkor letszives tedd el magad és búj el jó mélyre!
2022. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂

Aki hisz ilyen marhaságokba bmeg

2022. nov. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!