Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan mágust keresek, aki...

Olyan mágust keresek, aki utólagos fizetéssel és 100%-os garanciával csinál szerelmi kötést, wooduu-t, mágiát stb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 14:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Huha, a kérdező erőszakkal magához akar láncolni valakit, ez nagyon durva! Egy irányított zombit akarsz magadnak, akinek nincs akarata! Én kilátástalan helyzetben vagyok de még én sem csinálok ilyet! Inkább csináltass egy szerelmi mágiát, az segít bevonzani a szerelmet az életedbe, viszont nem erőszakol senkit semmire! Te vagy elkeseredett vagy, vagy pedig bosszúszomjas vagy. Vagy pedig egy nagyon buta személy! Szóval van erre egy sokkal finomabb mágia..
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
2022. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

ma 20:25


Nem értem miről írsz, ugyanis az egész mágia egy ordas nagy kamu véleményem szerint. Én már rengeteg mindent próbáltam, soha semmi nem sikerült. A kérdező valószínűleg el akarja kerülni a csalásokat, és majd akkor fizetne ha látná hogy sikerült. Logikus. Én amúgy évekkel ezelőtti találtam is a Google keresőben egy ilyen ,,siker díjas,, utólag fizetős profi mágust vagy kit.

Természetesen neki se sikerült és azóta sem történt semmi semmi nem lett belőle így hát fizetnem sem kellett végül 50000 Ft ot.


Kérdezőnek pedig Google kereső sikerdíjas mágia ezeket a kereső szavakat hasznád és megtalálod.


De ez szerintem ez az egész úgy kamu ahogy van Én magam is csináltam már dolgokat fizetni is akartam volna már érte akkor se sikerült a magát profinak kiadónak se átverés az egész

2022. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%
10es, mert nem tudják hogy a szerelmi kötés átok. Fogalmuk sincs a dologról csak azt hiszik.
2022. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
14! Nem mindegy, hogy kötés, vagy mágia...
2022. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
29%
15 mindegy minek nevezik ha az a lényege hogy "konkrét xy ember szeressen belém" az már az adott illető szabad akaratának befolyásolása ergo megkötése, ami a legalapvetőbb törvény undorító módon tökönrúgása. Etikátlan önző dolog és személy szerint az összes embert leköpném aki ilyenre vetemedik.
2022. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Ignorance is bliss....
2022. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

ma 10:59


Bocsi hogy beleszólok de mielőtt az összes embert leköpnéd, Te egyáltalán láttál már olyan valós ismétlem valós úgynevezett kötést ami működik?! Mert én nagyon erősen kétlem hogy ilyen egyáltalán létezik e, sőt biztos hogy nem. Ha valakinek sikerül is egy ilyen Az csak a véletlen műve lehet.

2022. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
13. Ha olyat akarsz magadhoz kötni, aki egyáltalán nem szeret, akkor persze hogy nem sikerül! Ilyen esetben áldozat szükségeltetik! 11.-ik vagyok.
2022. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
15ös, minden kötés fekete mágia
2022. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!