Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan mágust keresek, aki...

Olyan mágust keresek, aki utólagos fizetéssel és 100%-os garanciával csinál szerelmi kötést, wooduu-t, mágiát stb?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 14:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó,ennek semmi köze ahhoz, amit írtam.. szövegértés 1-es...
2022. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretnék magamhoz kötni senkit, engem nem érdekel személy szerint a szerelmi kötés. Csak kíváncsiságból kérdezem hogy közületek egyáltalán valaki látott már ilyet ami valós ismétlem valós és megtörtént és eredménye lett??! Erősen kétlem.

Mielőtt még még jobban bele mennétek a témába hogy ki kit magához kötne meg zombi lesz belőle el kéne gondolkozni azon hogy ez az egész egy humbuk és mágia nem is létezik...

2022. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

21es akkor magyarázd meg ó te nagy tudású:-D


Minden kötés fekete mágia akkor is ha mást állít Zsuzsika angyali mágusszakértő főpapnő:-D


Csak hogy megértsd: Fekete mágia: Minden, ami azért jön létre hogy saját céljainkat elérjük, akár más kárára is.


Szerelmi kötés: magunkhoz kötni valakit aki amúgy nem akarná.


Nos, mi a különbség?

2022. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Régebben sok minden mással próbálkoztam nem szerelmi kötés volt de a mágia területén ilyen rituálékkal, és soha semmi nem sikerült soha. Akkor utána találtam a Google keresőbe egy ilyen sikerdíjas úgynevezett profi mágust, aki azt ígérte hogy 30 napot kért tőlem, és csak akkor kell fizessek 50000 Ft ot ha sikerül a mágia amit kértem tőle hogy végezzen el vagy rituálé mindegy minek nevezzük. Na ez volt 2020 ban azóta természetesen semmi nem történt arra vonatkozóan amit kértem tőle így hát fizetnem sem kellett De mondom én is rengeteg rituálé próbáltam már soha az életben semmi nem sikerült semmi szerintem ez egy ordas nagy kamu ez az egész máglya biztos jó biznisz valakinek a rengeteg gyertya és társai...


Amire azt mondom hogy sikerült azok a szublimációs videók a YouTube on amiket meghallgattam ilyen szublimációs zenéket az lehet hogy használ de lehet hogy az is csak egy véletlen egybeesés hogy sikerült egy két dolog.

2022. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%

ma 16:46


Semmiféle mágia se fekete se fehér nem létezik fogd már fel nem hogy szerelmi kötés. Ha mutatsz nekem egy bizonyítékot ami valós alátámasztható tényeken alapszik majd elhiszem.

2022. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
81%
26os, ha te mutatsz nekem egy alátámasztható tényeken alapuló bizonyítékot, hogy nem létezik:-D
2022. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
50%

ma 17:15


Tehát nem tudod bebizonyítani hogy letezik, ergo kétség kívül nem létezik. Az létezik, amit be tudsz bizonyítani.


Ez a mágia badarság nem összekeverendő a vallással, amiben sokan hisznek, ez más tészta.


A kérdező is valószínűleg kételkedik, azért akar csak akkor fizetni valószínűleg (gondolom én) ha sikerült amit kér. Ígérni bárki bármit tud.

2022. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
60%
gyurcsók meghalt, mese nincs.
2022. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 suri gyuri ***** válasza:
39%
O.V
2022. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 robetko ***** válasza:
36%
MERLIN,NOSTRADAMUS, na ők az igazi mágusok.
2022. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!