Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál kivetülés és, utazássa...

Asztrál kivetülés és, utazással kapcsolatban van olyan könyv amiből lehet tanulni ?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Robert Bruce asztrál projekcio 1-2

Szerintem ingyen fentvan a neten, 20+ éves

2022. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem félsz attól hogy rád ijeszt egy entitás, mert ezt gyakorlott emberek (a fent említett is) megemlítik. A félelem nagy úr.
2022. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2#-nek igaza van, ez azért legyen tiszta a fejedben, ha az asztrális térbe lépsz, ott az alacsonyabb szintű entitások megpróbálhatnak elijeszteni, "megtámadni"...meg kell tanulnod leszarni őket, ami lehet az első pár alaklommal nem fog menni, de nem baj.
2022. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehhez az is kell, hogy alacsony lélekrezgésen próbálkozzon az ember. Ezért se nagyon fog negatív állapotban sikerülni a félelem és egyéb lehúzó dolgok miatt. Ha mégis kilépsz, akkor ilyenekkel találkozhatsz. Egy emelkedett ember, akiben már béke és harmónia van, játszi könnyedséggel felülemelkedhet ezen. Általában a nagyon békés, nyugis embereknek sikerül spontán, egy bizonyos szint után.
2022. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Legfontosabb az éber tudatosság (elalvás közben is), ez magával hozza a testi ellazulást. Az esetek 98%-ban bealszik az ember.


1. lépés: testi ellazulás (relaxáció)

2. lépés: tudatosság fenntartása

3. lépés: mindent hagyni, elengedni, elfogadni

2022. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Láttam már pár entitást... Köztük félelmetest is.


De már csak a belső béke és harmónia miatt érdemesnek gondolom tanulni kezdeni ezt a dolgot (amit a 4-es írt)

2022. dec. 6. 14:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat
2022. dec. 6. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Én egyszer kivetúltem Szidneybe, de nem érte meg. Nem ajánlom mert hosszú nagyon az út és drága is. Piázni meg ithol is lehet nem kell ahhoz kivetülni. Föleg, hogy még strandozni se lehet rendesen mer cápa meg kockameduza van mindenütt, he.
2022. dec. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!