Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan érhetném el?

Hogyan érhetném el?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni az asztrális kivetülést .. hogyan kezdjek neki az elejétől... Nem asztrális utazáson szeetnék résztvenni mert abbol már volt szerencsém tapasztalni. Azt szeretném hogy a tudatom kilép a testemből ... olyanra gondolok mintha és mennék vagy csinálnám de kzben ha visszanézek látom magam pl feküdni ... Ha valaki részletesen le tudná nekem irni azt nagyon megköszönném lehet komiba és privibe is :)

2013. jún. 13. 11:33
 1/4 anonim válasza:
Bár én nem jutottam el még a sikerig, de az "Asztrálutazók kézeikönyve" c. könyvet tudom ajánlani
2013. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is tisztázni kéne egy pár dolgot. Elméletileg az utazás és a kivetülés, avagy projekció ugyanaz. Csak én teszek egy kis különbséget közte. A kivetülés a jelen időben történik, csak a hely változik. Tehát meg tudod nézni, h épp most mit csinál az ismerősöd Angliában :) Utazást meg időeltolódással hívok, tehát a múltba mész. De ezt tényleg csak én találtam ki, a kettő ugyanaz, nem tudom, h milyen utazáson vehettél részt. Nem belső utazást csináltál véletlen? mert az teljesen más :) Igen, az asztrális kivetülés, és az utazás is abból áll, h az asztrál tested, és a TUDATOSSÁGOD kilép a testedből. Az utóbbi nagyon fontos, mert attól érzed azt, mintha álmodnál. Az asztrál testünk sokszor elválik teljesen, vagy csak részben a testünktől, csak ilyenkor a tudatunk meg a saját testünkben marad, ezért nem érzünk semmit. És a kivetülésnél meg az lenne a cél, h tudattal együtt lépjünk ki. A mikéntjéről nem írnék, mert rengeteget lehetne. Ajánlom: Richard Webster - Asztrálutazás c. könyvét. Ezenkívül még van egy pár asztrálutazós könyv, azokat is lehet olvasgatni :)

Ami a legfontosabb, a gyakorlás. Sok sok gyakorlással sajátíthatod el :) Mivel ilyet még valószínűleg nem csináltál életedben, ezért ezt is ki kell fejleszteni gyakorlással. Mintha zongorázni tanulnál. Minél többet gyakorolsz, annál jobban fog menni :)

2013. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mi az amivel jobban tudnék gyakorolni nem is jobbanhanem hatásosabban vagy egyáltalán csak gyakorolni .. csak Meditációval lehet ? Mert mostanábe egyáltalán nem tudom lecsillapítani a gondolataim nem vagyok képes meditálni valami folyamatosan bezavar mit tegyek ellene ?
2013. jún. 15. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig a meditáció fontos. Fontos, h megállítsd a gondolataidat, és egy dologra koncentrálj. Ha csapongnak a gondolatok, kivetülni sem fogsz tudni. Próbálj különböző pózokban meditálni, ami a legkényelmesebb. Ülve széken, egyen gerinccel, törökülés, nekitámaszkodva valaminek, vagy fekve. utóbbit csak akkor, ha teljesen friss vagy, és nem vagy álmos, különben a figyelem és koncentráció elillan, mert vagy belealszol, vagy arra koncentrálsz, h el ne aludj.

Ajánlom még ezt: Popper Péter: A belső utak könyve.

Sok gyakorlat van benne, mindenhez jók.

2013. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!