Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A kundalinim ébredhetett fel...

A kundalinim ébredhetett fel ? Masszazs közben elélveztem de úgy hogy a derekamtol a nyakamig ment fel hirtelen valami de nagyon erősen aztán meg fel a fejembe és bizsergett és azóta is fel vagyok villanyozva

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Egy kis szexuális energia szabadult fel, azt érezted. Nagyon-nagyon hasonló a Kundalinihez, és könnyű összetéveszteni is.
2022. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Grimfox ***** válasza:
69%
Nem. Ha a kundalinid ébredt volna fel ilyen körülmények között, akkor még most is fájdalmak közt vonaglanál, nem is beszélve a szellemi szenvedésről, amit az előkészítés nélküli ébredés okozott. Nem minden energialöket, ami a gerinceden fut végig kundaliniből fakadó. Sőt, szinte teljesen kizárt, hogy abból fakadjon.
2022. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez mi lehetett vajon normális dolog ez gyakori csak senki nem beszél rola?
2022. dec. 29. 19:41
 4/21 anonim ***** válasza:
21%

Te még életedben nem élveztél el, ha az orgazmust összekevered mindenféle random érzéssel.

Ezek után nem csodálom azt a csaholást amit a gyerekmentes kérdésnél leműveltél. :)

2022. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Grimfox ***** válasza:
52%
Nem gyakori, de nagyjából normális. A szexuális energia elég erős, és a testben van egy csatorna, ami a prosztata közeléből egyenesen az agy felé vezeti az energiát. Nem jó ötlet szórakozni vele, és próbálni megismételni, mert nem feltétlen az agyba való az, ami ilyenkor felszabadul. Persze egy alkalomtól még semmi nem fog változni.
2022. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
O pedig már holnapra újra bejelentkeztem a csajhoz
2022. dec. 29. 19:55
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Grimfoxnál a válasz.
2022. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor ne menjek? De annyira jó volt
2022. dec. 29. 20:32
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Menjél, de ne kundalini nyitogatás miatt, mert olyan szinten károsodsz, felkészületlenség nélkül szerintem bele is halhatsz. Az hogy energiáramlások vannak a testedben, na bumm. Nekem is gyerekkorom óta vannak. Elég orgazmikus hatást eredményezhet.
2022. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Grimfox ***** válasza:
32%
Ha mész, ne azért, hogy ugyanezt átéld. Nem jó dolog ennek a függőjévé válni. Az energia, ami felszabadul a nemzést szolgálja. Ha túlfeszíted, még meddővé is válhatsz, egyéb altesti egészségügyi problémák mellett. Normális keretek között természetesen nincs gond.
2022. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!