Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom elfogadni, hogy...

Hogyan tudom elfogadni, hogy nyitva van a harmadik szemem?

Figyelt kérdés
Több hozzáértő is figyelmeztetett, hogy nyitva van a harmadik szemem, viszont nem tudom, hogyan kellene a jó irányból megközelítenem a dolgot. Egyelőre nem tudom mit kellene kezdenem vele, annyit mondtak nekem, hogy ha magamban elrendezem a dolgot jobb lesz. Viszont nincs egy nyugodt éjszakám sem miatta, így egyre inkább frusztrál, nem pedig megnyugtat.

2022. dec. 31. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez "csak" egy eszköz, de az ilyesmit általában céllal hoz le az ember.

Javaslom kezdj el gyakorolni egy pozitív spirituális utat, ami segít felnőni a feladathoz. A harmadik szem különböző szinteken tud nyitva lenni, ennek megfelelően láthatod az aurát, a szerveket, a gondolatokat, a korábbi karmákat,, szellemeket, felsőbb lényeket, stb.

Öncélúan használni, mások gondolatait fürkészni negatív karmát teremt neked. Leginkább a gyógyításban lehet pozitívan használni a mi világunkban, esetleg ez az út jó lehet. Befelé figyeléssel, a saját szerveid, csontjaid szemlélésével lehet gyakorolni a fokuszálást, és így az energia sem szóródik szét, az benned marad.

Személy szerint én a csung jüan csikungot javaslom gyakorolni, annak konkrét blokkjai vannak, amik ezzel foglalkoznak.

2022. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Köszi a jószándékot 4#, de a világ sokkal bonyolultabb, mint általában az emberek hiszik. 🙂🙏 ...de köszi.
2022. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

5 - "de a világ sokkal bonyolultabb, mint általában az emberek hiszik."

Teljesen egyetértek. Ezért is nem kellene beteg embereknek a téveszméit erősítened, ahelyett, hogy kezelésre küldenéd őket.

2022. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

"Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes."

William Shakespeare


Ez egy brit tudóstól idézet, ők csak nem tévednek.

2022. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Amugy ha tenyleg nyitva lenne, nem kerdeznel ilyet. Nem kell mindent komolyan venni, amit dilettansok, hamis profetak osszehordanak. Egy szint folott mar tudod szetvalasztani. 😉🤷‍♀️
2022. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧚‍♀️🧚‍♂️🧚‍♀️🧚‍♂️👼👼👼👼

Bocs csak azért írtam ezeket hogy hátha előrébb kerülnek ezek a jelek a hangulatjel listában mert nehéz keresgélni

(Az 5-ös hozzászólásásában láttam)

2022. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen problémát okoz?

Miért nem szenderülsz álomra miatta?

2022. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a 3.szem és akármelyik csakra kinyikt vagy erősebb vagy gyengébb állapotában sokkal érzékenyebb az ember minden téren. pláne a homloklebeny. nentálisan és pszichésen is sebezhetőbb lehet vagy csak úgy érzi az ember. ha hozzád hasonlókkal is írsz, meg van rá sajnos a veszély, hogy irigység miatt vagy az miatt h egyre jobban átérzik minden fájdalmadat kihasználnak vagy ellöknek maguktól.

jobb ha önnállóan szeded össze magadat. ezt tudom tanácsolni.

legalábbis saját magamból kiindulva és a saját tapasztalataim alapján.

mérlegelned kell a saját tapasztalataidat. ezzel kapcsolatosan hiába kérdezel vagy keresel. a világunkban sok okoskodó és bölcs van, de valójában a spirituális magasabb szintekről ember szerintem nincs. mindenki a saját maga spiritualitásának a bölcse.

2022. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Csukd be ha zavar:)

Ha aktiválni akarod akkor csukott szemmel vizualizáld ahogy a homlokod közepéről erőteljes fehéres-ezüstös (nem szürke!!) fény sugárzik. Tartsd meg a képek egy kis ideig, ha elkezd bizseregni, nyomást érzel, vagy van egy kis izommozgás a homlokod és szemöldököd környékén akkor aktiváltad. (Egy minimálisan rángatózhat a szemöldököd, teljesen rendben van)

Csukd be ugyanezzel a gyakorlattal, csak fordított sorrendben: Vizualizáld ugyanazt az ezüst-fehér fényt a homlokodra, fokozatosan halványuljon el addig ameddig semmilyen fényt nem látsz. Vagy, vizualizálj egy ajtót, majd csukd be úgy hogy az kizárjon minden fényt.

Mondjuk ha valaki nem használja a harmadik szemét akkor be szokott csukódni magától általában. Éjszaka lehet érezni talán így is mondjuk.

2022. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!