Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az Eufrátesz kiszáradása...

Az Eufrátesz kiszáradása tényleg azt jelzi, hogy hamarosan kiszabadulnak a bukott angyalok?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy az Eufrátesz folyó a börtöne a bukott angyaloknak, akik Isten ellen lázadtak.

Most, hogy a folyó szárad ki, az angyalok börtöne gyengül és kitörhetnek?

Illetve szerintetek ez a négy angyal az apokalipszis négy lovasának feletethető meg?



2023. jan. 3. 20:26
1 2 3
 1/30 Grimfox ***** válasza:
85%

Az apokalipszisben a négy angyal nem bukott angyal, hanem külön arra a napra szánt négy angyal, akiknek ez az isten által adott feladata. Ők az engedelmesek közé sorolandók, még ha az is a dolguk, hogy a végítéletet hozzák el. Semmiképpen nem azonosak a négy lovassal, azok földibb, és szimbolikusabb jelenések.

Az Eufrátesz kiszáradása emberi mű, az apokaliszisben a folyók azért száradnak ki, mert egy nagy csillag hullik a forrásukra, azaz egy nagy természeti csapás miatt. Arról nem is beszélve, hogy ha az apokalipszis elkezdődne, egy sor más jelnek meg kellene lennie a négy lovas, és a négy angyal elszabadulása előtt, amik még nem estek meg.

Összefoglalva, még nincs itt az idő. Se a lovasoké, se az angyaloké.

2023. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak annyira rendben lenne az életem hogy a saját szarjaim helyett ilyeneken kelljen aggódnom xddd
2023. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
49%

"Mindenki tudja, hogy az Eufrátesz folyó a börtöne a bukott angyaloknak, akik Isten ellen lázadtak."


Bizonyítsd, hogy:


1. Angyalok léteznek

2.Isten ellen lázadtak

3. Elbuktak

4. Az eufrátesz a börtönük

5. Ezt mindenki tudja


Ha ezeket az állításaidat alá tudod támasztani, mehetünk a következőkre. Addig ez csak bullshit.

2023. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Bárcsak annyira rendben lenne az életem"


Senkinek sincs rendben az élete teljesen. De ez nem jelenti azt, hogy állandóan csak a saját problémáinkra kell fixálódni. Sokkal jobban felőröli az embert, ha nem foglalkozik mással.

Az élete soha nem lesz senkinek problémamentes. Ezt jobb ha tudatosítod.

2023. jan. 3. 21:09
 5/30 A kérdező kommentje:

"Bizonyítsd"


Bizonyítom, amint 1.)átrakják a moderátorok a kérdésem a tudomány kategóriába, 2.)amint kifizeted a bizonyítással járó munkát.


Addig is megelőlegezem azt, hogy szerintem eltévedtél a kategóriák között.

2023. jan. 3. 21:12
 6/30 anonim ***** válasza:
4, tudnék olyat mutatni akinek szívesen átvenném a “problémáit” :D
2023. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6. Ez elég zsákbamacska, mert lehet vannak olyan problémái, amiről nem beszél vagy nem mutatja meg.
2023. jan. 3. 21:31
 8/30 anonim válasza:
64%

En nem tudtam ...

Nekem az egyetlen hiteles írás a Biblia

Abban nem ír ijenről

2023. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az Eufratesz kiszaradasanak az eljovendo nagy vilaghaboru vegso szakaszaban lesz jelentosege, amikor napkelet kiralyai (= kinaiak stb) is harcba lepnek.
2023. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
7, nem ez a téma itt, úgyhogy nem fejtem ki, de te is látod hogy sok ember zsákbamacska életét is szívesen élnénk…
2023. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!