Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az Eufrátesz kiszáradása...

Az Eufrátesz kiszáradása tényleg azt jelzi, hogy hamarosan kiszabadulnak a bukott angyalok?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy az Eufrátesz folyó a börtöne a bukott angyaloknak, akik Isten ellen lázadtak.

Most, hogy a folyó szárad ki, az angyalok börtöne gyengül és kitörhetnek?

Illetve szerintetek ez a négy angyal az apokalipszis négy lovasának feletethető meg?



2023. jan. 3. 20:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Abban nem ír ijenről"


Esetleg olvasd el újra, mert pont a Biblia írja.

2023. jan. 3. 22:02
 12/30 A kérdező kommentje:

10. Látszólag, persze.

De mindenki jobban jár, ha a saját életét éli és abból próbálja a minél több jót kihozni.

Más életére vágyni nem visz sajna előrébb és te magad sem leszel tőle boldogabb. Olyasmire vágysz, ami soha nem fog megtörténni, mert nem tudunk életet cserélni senkivel sem.

J.K. Rowling írta:

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

2023. jan. 3. 22:08
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

J.K. Rowling írta:

"Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."


Mondja ezt egy író, aki a fejeben levő álmokból lett milliárdos :DD

Én személy szerint maladaptiv álmodozó vagyok, ami élen nincs mit tenni

Amúgy meg hülye lenne egy hétköznapi ember nem irigyelni egy olyan embert akinek mindene megvan és tejben vajban fürdik…

2023. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Azért van különbség álmok és fantázia meg kreativitás között. Egy dolog valamit megálmodni és egy teljesen másik megvalósítani. A megvalósításon mindig dolgozni kell. Rowling is leült és írt, ha kellett papírzsepire. :D

Szóval ez a fő különbség.


Én is sajna hasonló vagyok. Ráadásul sok olyan dologban hiszek, amiért még ezos körökben is vasvillával, fáklyával üldöznek. Ez ront a helyzetem, így sajna mindenhol én vagyok a bolond.


A jómódot persze lehet irigyelni. De én azért teszek különbséget és sokkal jobban szoktam irigyelni a kitartást és a szorgalmat, ami oda juttatta az illetőt. Pl. Rowling olyan, akit büszkén irigylek, mert rajta van mit.

És persze sok hasonló ember van.

Ez az irigység szó is nagyon negatív tartalmat kapott sajna, pedig szerintem alapból egy jó érzés is lehet. De pont azok miatt lett ennyire visszatetsző, akiken semmi irigylésre méltó sincs.

Na mindegy, ebbe tényleg jobb nem belemenni itt.

2023. jan. 3. 22:33
 15/30 anonim válasza:
Amúgy, ha az Eufrátesz teljesen kiszárad, akkor nem a bukott angyalok miatt leszünk bajban szerintem, hanem inkább a kiszáradás miatt. Ha ott kiszárad az teljesen, akkor itt is nagy bajok lesznek a kiszáradással.
2023. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Sajna ez igaz.
2023. jan. 3. 23:42
 17/30 anonim ***** válasza:
Az irigység sohasem jó érzés, az egy nagyon negatív, frusztráló hiányállapot, ami az elégedetlenségből fakad és haragot kelt.
2023. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

Az apokalipszis négy lovasa a betegség, háború, éhínség és halál.

Ha megnézed, előbb a betegség volt, most a háború. Csak egy példa.

2023. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Aa... Már mindenben a jeleket keresik. De ha így vagyunk én abban a jóslatban hiszek amit da Vinci mondott, hogy 2060-ra kihal az emberiség, ami a statisztikák szerint még igaz is xD
2023. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Óvatosan bánnék az ilyen megfogalmazásokkal, mert mindig vannak túlélők.
2023. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!