Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia. Nem létező...

Fekete mágia. Nem létező ember idézés lehetséges?

Figyelt kérdés
Évek óta foglalkoztat az a kérdés, hogy lehetséges megidézni egy nem létező személyt, akit pl mi találunk ki? Lehetséges ilyen? Mik a mellékhatások vagy következmények? Mindenre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban! Hálás lennék az értelmes válaszokért!:D

2023. jan. 22. 02:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehetséges.
2023. jan. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha ilyet lehetne egy rakás fiktív teremtmény rohangálna körülöttünk.
2023. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, kitalált fiktív személyeket nem lehet megidézni. A legközelebbi megoldás ami hasonlít rá azok a gondolatformák, energiából elkészített asztrális "lények". Normál esetben nincs személyiségük vagy tudatuk, egy megbízott feladatot ellátnak, erre szokták őket használni (fehér és feketemágiában is jók). Fejlettebb gondolatformáknál lehetséges az hogy közel álljanak egy élőlényhez és legyen tudatuk is. De egy egyszerü gondolatforma elkészítése is elég haladó dolog, tehát ebből kiindulva nehéz egy fejlettebbet megcsinálni.
2023. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Grimfox ***** válasza:
84%
Nem mondanám, hogy ember, de kitalált, és ember formájú. Nézz utána a tulpa fogalomnak. Tibeti buddhista/samanikus módszer. Bár csak a legnagyobb mesterek voltak rá képesek.
2023. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Én Luke Skywalkert szoktam :)
2023. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi, majd vehetsz kexbabát, nem kell varázsolgatni.
2023. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Alexandra David-Neel: Mágusok között Tibetben című műve alapján igen.
2023. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Ő volt az a hölgy, akit a tibeti lámák beavattak a titkos tanaikba, nem? A nevére nem emlékszem, mert majdnem 20 éve olvastam róla, csak arra emlékszem, hogy egy nő volt az egyetlen európai, akit beavattak a tulpa elkészítésének titkába.
2023. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
beírtam googleba a tulpa szót, elég para
2023. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem véletlen titkos tanítás. Elvileg ha elég ideig "táplálja" az alkotója, szabad szemmel láthatóvá válik.
2023. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!