Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fekete mágia. Nem létező...

Fekete mágia. Nem létező ember idézés lehetséges?

Figyelt kérdés
Évek óta foglalkoztat az a kérdés, hogy lehetséges megidézni egy nem létező személyt, akit pl mi találunk ki? Lehetséges ilyen? Mik a mellékhatások vagy következmények? Mindenre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban! Hálás lennék az értelmes válaszokért!:D

2023. jan. 22. 02:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor olyan a mechanizmusa mint a pszichózisnak?
2023. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes a kérdés, magamban már elmélkedtem ezen a témakörön. én nem is a megidézés szót használnám, hanem inkább a teremtést. nézd én keresztény ember vagyok és zavarba ejtőnek találom, Krisztus létezésére szolgáló bizonyítékokat. Márpedig létezik valaki názáreti Jézus Krisztus néven, aki hallgatja az imákat és erőt önt az emberbe. Azon elmélkedtem, hogy mi van, ha alapvetően jézus nem létezett vagy létezett, csupán nem olyan volt, mint akinek mi ismerjük. De ugyanígy eljátszhatom Istennel vagy sátánnal is ugyanezt a gondolatmenetet. Lényegében hivatalosan, papírforma szerint az előbb felsorolt példáim jelenleg nem léteznek, bizonyításuk vagy cáfolásuk örök vita tárgya. márpedig mégis csak létezniük kell, hiszen számomra elég egyértelmű, hogy ezek a személyek munkálkodnak.

Aztán lassan elkezd összeállni a kép, ahogy a Bibliát tanulmányozgatom, mert ez az egyik hobby félém. Most nem megyek bele abba, hogy isten teremtette e az embert vagy az ember teremtette e istent. A lényeg, hogy emberek egyértelműen léteznek és számomra egyre egyértelműbb, hogy Isten is létezik és létezik az az objektum vagy személyiség, aki mindenáron távol akar tartani az istenkereséstől.

A Biblia szépen leírja egy személy manifesztálódását. Erről szól az egész. Mózes, aki éppen bujdokol találkozik Istennel, aki szépen elkezdi megvalósítani a Krisztus manifesztációját. Elvileg Krisztus Isten kinyilatkoztatása. De akármiféle halandó emberben nem lett volna maradása , így eltelt párezer év , amire végre megszületett Jézus és vált Isten avatárjáva, ha úgy tetszik. Elvégezte benne 3 év alatt, amit el kellett végeznie, hogy minden jó legyen. És most ezért beszélgetünk itt nem létező személyekről, mert Jézus megváltott minket.

Persze, lennének emberek a földön, akkor is, ha krisztus nem létezett volna, de azok nem mi lennénk. Olyan hatása volt ennek az eseménynek a világtörténelemre, hogy joggal nevezheti minden ma élő ember Jézust is a spirituális ősatyjának.


De van egy másik személyes példám arra, amit kérdezel. Ez már hétköznapibb. Olyan 11 éve történt velem a dolog, hogy kiéhezett 24 éves fiatalként arról álmodoztam, hogy találkozok egy vadidegen lánnyal és csoda történik, csókolózok, szexelek, meg ilyenek.

Imádkoztam érte, elképzeltem, de mivel egy kis kábítószert, főleg füvet is vittem a képzelgéseimbe, így nem éppen olyanra sikerült, mint azt terveztem. Sajnos megjelentek rémképek a nem létező páromról, amint kiderül, hogy megcsal vagy hogy nem tudhatom, hogy a baba, amit vár, az az enyém e vagy valami vetélytársé. Mit ad Isten, megadja, amit vizualizáltam, fantáziálgattam, helyenként még extrákkal is megspékelve a kívánságomat.

Jött a lány, gyönyörűbb volt, mint képzeltem, úgy ismerkedtünk meg, ahogy mindig is képzeltem, de amilyen volt a szemébe nézni előszőr, az minden képzeletemet meghaladta. Belenéztem a szemébe és láttam az egész jövőmet vele, tudtam, hogy csalódást okozunk egymásnak, cserben hagyjuk egymást, de valamiért mégis mindig ott leszünk egymásnak, ha szükségünk lesz rá.

Minden valóra vált. A következő ilyen nem létező személy megidézése, világba hívása a fiam volt. láttam őt már azelőtt is, hogy megszületett volna. Pontosan akkor láttam, amikor az elvetetésén, abortuszon gondolkodtunk bevonzott párommal. Képtelen voltam elvenni a lehetőségét az élettől, még akkor sem, ha az lehet, hogy nem is az enyém lett volna. Végül megszületett és a DNS teszt alapján 99,9998%, hogy az én vérem.

A harmadik ilyen személy a lányom volt. A nevét már évekkel azelőtt tudtuk, hogy megszületett volna. Ő nem csak a mi megidézésünkre jelent meg a világban, hanem azért kicsit besegített Orbán Viktor is a CSOK programjával. Emlékszem, fogantatása pillanatában a Viktor képe volt előttem. Tudod én hogy tovább bírjam és ne süljek el hamar szoktam bevetni olyan trükköket, hogy elképzelem például a Viktort is. Akkor kicsit nehezebben sülök el. Hát sajnos pont akkoriban jelentették be a CSOK-ot, tehát az agyamba akaratlanúl is végig futott, hogyha becsúszik még egy kisemberke, akkor lesz hol laknunk, lesz nagyobb ház. Így is lett. Igazi CSOK babánk lett és ezek a gyerkőcök még pelenkás korukban szereztek nekünk egy családi házat.

De ugye ott volt az is, hogy én kicsit kábán vizualizálva idéztem meg a feleségemet. Nem tolerálta néhány hülyeségemet, gyakran elő tőrt belőle a sárkány, túl lazára és vagányra sikerült, tehát megcsalt és ma boldogan él a két gyerekünkkel Tirolban, ahol játssza a lezbikust.

Számomra a nő nem létezett 11 évvel ezelőtt. Ő persze állítja, hogy létezett, előbb mint én, de számomra nem létezett. isten ajándéka volt, aki meghallgatta imáimat, majd, miután látta, hogy nem állok rá készen, félre tette nekem, arra a napra, amikor végre felnövök.


És akkor most visszatekerek magamhoz és Jézushoz egy kicsit, ugyanis számomra Jézus sem létezett 11 évvel ezelőtt, hanem csak Isten volt. De a válásom után kénytelen voltam letérdelni és Jézushoz könyörögni erőért, hogy ne kelljen véget vetnem eltékozolt életemnek. Aztán jött a döbbenet, mert Jézus erőt adott belém, amire az okostojások azt mondják, hogy ezt csak képzeltem és mankóként használtam. persze, arra nincs magyarázat, ahogy Jézus működik, ha kimondom a nevét. távol tartja a gonoszokat és vonzza az istenkeresőket. Tehát jézus neve működik. ha pedig valakinek a neve működik, akkor az egészen biztosan létezik függetlenűl attól, hogy Isten teremtette-e az embert vagy ember az Istent.


Végül még le kell írnom, hogy a vágyak segítségével lehet teremteni, de tettek is szükségesek ahhoz, hogy a vágyak manifesztálódjanak. Érdemes józanul vizualizálni, mert bevonzhatsz egy olyan 11 évet, ami azért túlélhető volt, de nem egy tündérmese. viszont vissza nem csinálnám tudva és ismerve gyermekeimet nem merném megkockáztatni, hogy véletlenül létre ne jöjjenek.

csak jó tanácsként mondom, hogy legyen meg Isten akarata nem létező személyek megidézésénél, bár úgy fest, hogy ennek a legjobb módja már évmilliók óta a szex.

2023. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Grimfox ***** válasza:
100%
11, nem. Ha teljes a siker az alkotásnál, mások is látják. Nem "odaképzeli", hanem tényleg ott van.
2023. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ööh.. több kérdésem is lenne.

Pl.: Miért lenne feltétlenül fekete mágia? Rossz embert akarsz megidézni? Ezt egy csomó spiritiszta csinálja. Bár én nem hiszek benne, ettől függetlenül mégis érdekel a dolog.

Attól, hogy nem létező embert akarsz megidézni (vagy mondjuk akkor az, hogy kreálni) nem nagyobb bűn, mint az aki pénzért hiteti el emberekkel, hogy megidézi rokonait satöbbi...

Ezek szerint - ha működne - meg lehet idézni karaktereket filmekből is? Nem konkrétan a színészre gondolok, hanem az általa alakított szerepet.

Mi a célod ezzel amúgy?

2023. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!:)


14.válaszolónak:

nem vagyok jártas a spirituális témákban, éppen ezért nem tudtam pontosan, hogy fekete mágia az, amire kíváncsi vagyok, vagy nem, viszont úgy gondoltam és gondolom, hogy beletartozik a fekete mágia témába, mivel nem egy ártatlan művelet az, amiről beszélünk.

Kíváncsi személyiség vagyok, aki szomjazza az igazságot és furcsa témákat, tehát csak kíváncsiságból jöttem fel ide gyakori kérdésekre és tettem fel a kérdéseimet, nem igazán volt célom, hogy bármit is megidézzek vagy kreáljak bla bla bla, csak szimplán kíváncsi voltam és vagyok is arra, hogy lehetséges saját magunk által kitalált, az elménkben elő személyeket megidézni, akik nem léteznek és nem is léteztek soha, csakis a fejünkben, mint a diliseknek.

2023. jan. 27. 15:35
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem még a valódi emberek lelkeit sem lehet megidézni.
2023. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16. egyetértek veled, mert nem hiszek a spirituális baromságokban, sem semmilyen Istenekben, szellemekben, babonaságokban egyéb emberek által kitalált fiktív baromságokban, amiknek valóság alapjuk nincs - ha van is, akkor kevés. Mégha nem is hiszek ezekben a spirituális dolgokban, kíváncsi vagyok arra mi lehetséges és mi nem.
2023. jan. 28. 23:23
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi a lehetséges? Bármi ebben az országban

Magyarország = Isten országa

Itt a senkikből lesznek a valakik, hogy semmikké tegye a valakiket.

Ez egy ige és láss csodát egy senkiből lett a miniszterelnökünk és egykori miniszterelnökeink váltak senkikké. Gázszerelőből lett az egyik legjobban kereső magyar.

Itt a gazdagok a legszegényebbek. Nincs igaz barátjuk, sem igaz szerelmük, az életük egy hazugság, hiszen barátokat is csak a saját szűk rétegükből választhatnak, de rendre elárulják őket, feleségeik pedig a pénzt szeretik és nem az embert. Nevetek rajtuk, úgy kell nekik, elvették a jutalmukat. A szegények pedig a leggazdagabbak. Vannak barátaik, van szívük és Isten az, aki megtartja őket. Áldott, akinek van hite és áldott, aki Isten nevében jön.

Áldottak a hitetlenek, hiszen ők még hitet nyerhetnek, de átkozottak a hívők, kik már sosem lesznek hitehagyottak.


De továbbra is tartom, hogy nem létező ember megidézéséhez nem kell semmiféle mágia, bevett gyakorlata van ősidők óta, melynek neve: SZEX

2023. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, meg is lepődtem volna, hogyha nem viszik bele ebbe is a politikát. Tipikus magyar mentalitás. Csak egy kérdésem va: Ha te olyan jól csinálnád, akkor miért nem vagy ott a parlamentben?
2023. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Embert, vagy legalábbis valamilyen fizikai lényt, ha éppen nem is, de ahogy ma trendi ma nevezni,- asztrál síkon természetesen létre lehet hozni entitásokat, amik feladatokat teljesítenek, természetesen kizárólag képességgel rendelkező ember tudja ezt megtenni,- mondanom sem kell...

Egyébként ennek nem lehet nekiugrani csak úgy, évek kellenek ahhoz, hogy egy kitalált entitás, a rendszeres kapcsolatba kerüljön veled és kövesse is az utasításaidat... ez rengeteg munkát jelent!

2023. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!