Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Goetia-beli démonokról valaki...

Goetia-beli démonokról valaki valamit?

Figyelt kérdés
Eléggé sokat olvastam róluk az utóbbi időben, főleg sátánista oldalakon, beavatás kész, de úgy éreztem az utóbbi hetekben, hogy nem is vonz már ez az egész, most viszont újra érdekelni kezdett ez az egész. Főleg spirituális sátánisták válaszait várom, de bárki írhat akinek van tapasztalata a Goetia-beli démonokkal kapcsolatban. :)

2013. okt. 15. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
zavaros vizeken evezel, és ezzel csak az a baj, h a mocsárban, vagy az ingoványos talajon nem látod mi van konkrétan alattad, és ha nem vigyázol, alámerülsz a sötétségbe.
2013. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Információ Kapitány ***** válasza:
Get an axe!
2013. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a tema engem is erdekel, de mostanaban kicsit mashogy foglalkozom ezekkel. Most inkabb asztrologia meg a bolygok emergia minosegei erdekelnek. Igaz ritualisan sosem ideztem demont (vagy angyalt:) ) de most, hogy egyre jobban erzem a planetak energiait fel tudom erositeni magamban azokat a tulajdonsagokat.


Szerintem demonokkal is mukodne ez a modszer, de most ez a resz valahogy jobban vonz.


En az angelfire satanista oldalt szoktam olvasgatni neha, igaz en nem tartom magam satanistanak, egyszeruen csak nyitottnak:)


Irj ram ha van kedved dumalni

2013. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
én spirituális vagyok 10 éves korom óra és indigó is vagyok menj le meditációba és idézd meg, kapcsolatba léphet veled de légy óvatos velük mert azért ők nem emberek. én idéztem párszor mindig megoldották a problémáimat.de elnyelik az energiáidat cserébe voltam már emiatt depressziós is úgyhogy okulj! de próbáld ki lásd érezd és valósággá válik :)
2013. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MissLawliet ***** válasza:
39%

utolsó!


ez nem igaz, a Démonok nem nyelik el az energiákat, főleg nem CSERÉBE.

Főképp az Őrződémonunk nem.

Ami elnyeli,azok az angyalok, azokkal nem árt vigyázni

2013. okt. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne szívassál hogy az angyalok nyelik el! :O mert azokkal is kapcsolatot ápolok meditatív szinten azért ezt nem hiszem el.
2013. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%

Sajnos nektek valóban semmilyen fogalmatok sincs,sem az angyalokról, sem pedig a démonok természetéről.

Mindenesetre kissé vicces, hogy jókora hülyeségeket írtok az üzenő panellekre,de ugyanakkor szomorú is...

2013. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!