Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek már néha a jógától...

Akinek már néha a jógától előjön paranormális képesség,sziddhi, hogy tudja elérni hogy folyamatosan használni tudja?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 16:39
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
71%
Az nem néha jön elő, hanem egy bizonyos szint elérésekor véglegesen. Egyfajta felismerésként. Ha rájösz, hogy ha összecsapod a kezed, akkor csattan, az is mindig működni fog, ahányszor összecsapod a kezed. A szint elérése egy felismerés, ami magában foglalja a lehetséges képességek felismerését is.
2023. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tudi333 ***** válasza:
Milyen képesség? Van hogy visszaesel.
2023. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elmekontroll,tudatkontroll,tudatáthelyezés és akaratbefolyásolás.

Néha megy, néha meg ha nagyon koncentrálok akkor sem megy.

Aki ért ehhez otthon van a témában, esetleg gyakorolja örülnék gyakorlati tanácsoknak.

Több év gyakorlás volt, mire ezeknek a képességeknek a legkisebb hatását megéreztem, akkor jöttem rá hogy tudatosan is tudom használni.

De nem értem néha miért tudom,néha miért nem.

2023. jan. 22. 21:57
 4/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Ezek siddhik volnának? Erre időnként a sima hétköznapi ember is képes, amikor olyan pszichés állapotban van, anélkül, hogy bármiféle gyakorlatot végezne. Siddhi példul a valódi tisztánlátás, a multilokáció, levitáció, nem korlátolt telepátia, teleportálás, és hasonló dolgok. Amiket te leírtál, azok a telepátia kategória korlátozott formái.
2023. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyakorlás... ?

Te hogytudtad elérni, hogy tudsz sétálni?

2023. jan. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tudi333 ***** válasza:

Kérdező! Ezek alatt mit értesz?

"Elmekontroll,tudatkontroll,tudatáthelyezés és akaratbefolyásolás."

2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon misztikusan látod a sziddhiket. Ha buddhista vagy akkor nem jó helyre helyezed a hangsúlyt. A sziddhik, mivel összetettek ezért múlandóak. Tehát nem ezért kell gyakorolni. Amiket felsoroltál képességek a tiszta tudattal magukkal jönnek, ha azért gyakorolsz, hogy legyenek akkor nem lesznek. Megtartani úgy lehet, hogy tovább gyakorolsz. Ha újabb és újabb szennyeződések kerülnek a tudatodra akkor ezek a képességek elhalványodnak, majd eltűnnek. Viszont, te nem úgy értelmezed szerintem ahogy azok valójában vannak. Az elme kontroll az amikor olyan gondolatokat forgatsz amilyet te akarsz és nincs semmilyen mellékes vagy mögöttes működés. A tudatkontroll… a tudat szót cseréld ki szívre és már lehet is érteni. Tudatáthelyezés, na ilyen nincs. Van pár formája de az már nagyon nagy szint. Az akaratbefolyásoláshoz pedig csak intelligencia kell.
2023. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tudi333 ***** válasza:
100%
Ezek nem siddhik ezek szerint. Valami másra gondoltam. Ez önuralom, pszichologia kb.
2023. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Argony válasza:
#7-el részlegesen egyetértve, csak azt tudom ajánlani hogy próbáld a sziddhitől följebb helyezni a célt és meglesz a sziddhi (is).
2023. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attila_72 ***** válasza:
Mennyi sületlenség.
2023. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!