Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt már paranormális élményetek?

Volt már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
Érdekel ez a téma. Velem is töténtek hasonlók és szeretem olvasgatni mások töténeteit és igy ugy ezem nem vagyok annyira bolond,hogy ilyeneken agyalok.

2020. ápr. 7. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben egy állat árnyéka követett mindenhová. (nem tudom miért esik rosszul beszélnem róla) Amikor fészkelődött egyet a szemem sarkában és megmozdult a táska (mivel azon feküdt) egy kicsit meglepődtem. Mióta először beszéltem róla valakivel, nem láttam. Ennek már vagy egy-két éve. Kicsit azért sajnálom mert nem mintha zavart volna. :/
2020. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Volt.
2020. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. HKÉ.
2020. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen pl láttam már párszor ufot valamint fura hangokat is hallottam már
2020. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Igen. Én 1x kiléptem a testemből éjjel, nagyon megrémültem akkor! Ugye mindannyian asztrálutazunk, csak nem emlékszünk rá. Amikor megtörtént, bepánikoltam, és csak annyit mondtam, vagyis gondoltam, hogy vissza, vissza! Ekkor visszazuhantam a testembe, és kinyitottam a szemem. Sajnálom, hogy akkor úgy betojtam. Azóta próbálok tudatosan asztrálutazni, de nem sikerült eddig. Másfél évvel ezelőtt történt az eset.
2020. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre nálunk a normális paranormális.

Milyen élményed volt?

2020. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor volt
2020. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Akkor voltam 5-6 a barátom akivel ott voltam szint úgy, játszottunk és láttunk egy férfit fűnyírózni ezért oda mentünk segíteni de nem szólt semmit ránk sem nézett csak tovább ment. Mi nem törődtünk

Vele ezután eltűnt mi meg beszaladtunk a házba, azóta sem tudom ki/mi volt ez

2020. ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én miután sátánista lettem volt egy alvásparalízis es álmom melyben eljött hozzám egy démon. Másnap egy elég beteg álmom volt de a lényeg, hogy megjelent a 3. szemem.

Majd után megint volt egy álmom melynek a vége ismét elég beteg a lényeg, hogy inkább megakartam halni minthogy kiszúrják a szemem és annyira a halálra koncentráltam, hogy éreztem az egész testem ahogy megy össze a belsőségeim is és fel is ébredtem az álomban és tudtam, hogy ha most nem keltem fel magam akkor biztos, hogy a valóságban is meghalok. Erősen koncentráltam végül sikerült felkelni és nagyon kényelmes pozícióban feküdtem és melegem se volt semmi. De egy démon arca megjelent halványan az agyamban. Ezt a 3 álmot le is írtam teljesen részletesen füzetbe. Röviden vázolva ennyi lenne remélem érthető a dolog. A lényeg, hogy ezek nem azért voltak mert jaj de élénk a fantáziám meg stb. :D Megvolt mindnek a jelentése. Érdekes volt átélni.

2020. ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!