Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit lát az akinek nyitva a...

Mit lát az akinek nyitva a harmadik szeme?

Figyelt kérdés
A szellemvilágot? Vagy még mit? Látja ha valaki asztráltestben a szobájában van?

2023. jan. 28. 21:58
1 2 3 4
 1/31 Grimfox ***** válasza:
94%
A harmadik szem nem feltétlen tényleges látást jelent. A harmadik szem a tudat magasabb szintű működése. Nem csak észlelés, hanem cselekvés terén is. Nem biztos, hogy látod, ha mondjuk valaki asztráltestben a szobádban van. Egyszerűen csak tudatában vagy. Információ érzékszervek nélkül. Ugyanígy más dolgokkal kapcsolatban is. Vannak dolgok, amiket érzékszervek nélkül észlelsz. Elég hosszú a lista. Szándékokat, lehetséges jövőképeket, a múlt bizonyos eseményeit, és még sok mást.
2023. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Olyat, amit alap esetben nem kéne !
2023. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Lucifer-666 ***** válasza:
38%
Told végig a Fran Bow című játékot és megtudod....
2023. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Amit szeretnék.
2023. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és igen.
2023. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Van negyedik szem is? Mi a különbség a harmadik szem és a negyedik szem között?


"Olyat, amit alap esetben nem kéne !"


Szerintem az lenne a normális ha mindenkinek nyitva lenne a harmadik szeme és látna mindent. Inkább az a furcsa hogy nem látunk. Szerintem alapestben láttunk, csak történt valami ami miatt nem.

2023. jan. 29. 11:32
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

a negyedik szem az a harmadik szemhez tartozik és az a fejünk hátulján van. telepatikus látás infirmációkat lehet vele felfogni és átadni. mondjuk te látod azt h xy nak balesete lesz pár órán belül és ezt átadod neki h ő is lássa. aztan az xy személy is meglátja a jövöjét és rajta múlik minden.


amúgy ne akard tudni h miket láttam már. jobb mindenkinek így ahogy van minden.

2023. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Egyszer kinyílt a harmadik szemem és láttam mindenféle lényeket a szobámban, úgy féltem tőlük, hogy nem akartam tovább hogy nyitva maradjon és be is csukódott. Az óta sincs nyitva.
2023. jan. 29. 12:32
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

"és láttam mindenféle lényeket a szobámban, úgy féltem tőlük, hogy nem akartam tovább hogy nyitva maradjon"


na, látod, ezért nincs nyitva alap esetben, mert akkor nem tudnák élni az emberek a normális életüket...! Gondold el, hogy fel sem állna szxre, ha azt látná a pasi, hogy épp egy dmoni pofa vigyorog a csaja mögül ::XD


Meséld már el, hogy pontosan milyen lényeket láttál??? :)

2023. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Arra nem emlékszem pontosan milyenek, csak arra hogy félelmetesek voltak. És a hangjukat is hallottam, nem beszéd volt.
2023. jan. 29. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!