Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan közvetlen vagy...

Van olyan közvetlen vagy közvetett ismerősötök, aki eladta a lelkét a sátánnak? Lent apró részlet még.

Figyelt kérdés

...tehát nem ilyen, kis házi, divat sátánizmusra gondolok, hanem olyan esetre, ahol valaki komoly rituáléval és áldozattal eladta a lelkét, majd látványosan egyre sikeresebb lett az élete.


Vagy ilyen titkos csoportok, szertartások csak amerikai közösségekben van?


2023. jan. 29. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Sose értettem hogy mi köze van a sikernek a sátánhoz..


Vagy is azt, hogy ha valaki sikeres akar lenni az életben, miért egyből a sátánt keresi fel és hozzá fordul.

2023. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Logikusan nem a sátán a siker titka, hidd el.
2023. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Hogy ha arra gondolsz hogy a lelkedért cserébe Sátán vagy a Démonok rögtön odaadják neked minden kívánságod tárgyát akkor ki kell ábrándítsalak, ilyen nem létezik. Ez egy elterjedt tévhit.

Egyáltalán nincsen szükségük az emberek lelkére, nem kereskednek vele vagy hasonló. Nem tudnának vele mit csinálni amúgy sem. Sőt, ez a feltételezés kifejezetten sértő is rájuk nézve. Sátán és a Démonok nem kívánságteljesítő dzsinnek, sosem voltak azok.

Viszont a sikerek amiket felvázoltál elérhetőek a Sátánizmuson keresztül is, de csak kemény és kitartó munkával. Mint bármi más esetében, ha el akarsz érni valamit akkor időt és energiát kell belefektetni akár éveken keresztül is. Ez pontosan így van itt is, a különbség annyi hogy Sátán segítségével ez az idő nagyban lerövidül. Meg tudja neked mutatni a helyes utat a célod eléréséhez, de nem fog helyetted csinálni semmit sem, pláne nem csettintésre megadni amit akarsz.

De iránymutatást természetesen kaphatsz, és kifejezetten örülnek is annak ha valaki így fordul hozzájuk ahelyett hogy dzsinneknek gondolnák őket. Meg tudják mutatni hogy hogy segíts saját magadon, gyakorlatilag.

2023. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3!


"Ez pontosan így van itt is, a különbség annyi hogy Sátán segítségével ez az idő nagyban lerövidül. Meg tudja neked mutatni a helyes utat a célod eléréséhez, de nem fog helyetted csinálni semmit sem, pláne nem csettintésre megadni amit akarsz.


De iránymutatást természetesen kaphatsz, és kifejezetten örülnek is annak ha valaki így fordul hozzájuk ahelyett hogy dzsinneknek gondolnák őket. Meg tudják mutatni hogy hogy segíts saját magadon, gyakorlatila"


Pont így értettem. Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg létezik-e ez, hogy iránymutatást adnak, hogy az elme tényleg ki tud-e nyílni olyan tudáshoz, amelyet csak így lehet elérni.


Mert azt látom, hogy különbség van sikeres emberek között: mindkét fél nagyon sok munkát fektet az életébe, de az az ember, aki a lelkét eladta a Sátánnak - a hiedelmek szerint - különlegesen nagyon tudásra és hatalomra tesz szert.

2023. jan. 29. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ismerek egy embert.Gyerekkori ismerősöm, sajnos azóta kicsit eltávolódtunk egymástól.Érdekelte a spiritizmus,okkultizmus,fiatalkorában is próbálta nagykanállal falni az életet,nők pia,diszkó,de ehhez anyagi fedezete alig volt.

Majd észrevettem rajta apró jeleket,fura tetoválás a két csukló belső részén,ugyanilyen nyaklánc.Templom előtt ha elmentünk kocsival a fejét is elfordítottam, káromkodott szidta a keresztényeket,és sokszor köpdösött is.

Ekkoriban vettem észre hogy drágább ruhákban kezdett járni, egyre többet ment szórakozni vett pár jobb autót.Majd fél év múlva olyan szinten gazdag volt már hogy eltávolódtunk egymástól.

Külföldre járt luxus kirándulásokra,luuxs kertes házat vett a környéken hatalmas garázzsal, medencével, sportkocsijai és sportmotorjai vannak, meg még olyan dolgok, amiket ide le sem akarok írni, mert pár embernek van az országban csak, nem akarnám hogy magára ismerjen.

Utolsó beszélgetéseink közül világosan emlékszem egyre, őszinte volt túl őszinte.Rákérdeztem a tetoválásokra,nyakláncra,mit szimbolizál.Azt mondta pár éve mikor ideje volt belemélyedt a spiritizmusba, volt pár szeánszon is,és kapcsolatba került valakivel erről többet nem mondott.

Azt mondta nekem is ezzel kéne foglalkoznom, mert megkaphatnék mindent amit kérek.Ő megkapta amit kért, de azt mondta cserébe adott is,és még adnia is kell majd.

Akkor értettem meg mit tett.Hazamentem keresgéltem démoni pecsétek között, és megtaláltam ami rajta volt.Azt mondta még nekem, akik kötnek ilyen alkut, viselnek magukon egyfajta jegyet,vagy jegyeket, amivel jelzik a kívülállóknak kihez tartoznak és kinek köszönhetik mindezt.

Annyit tudnék írni az emberről, hogy mocskosul gazdag, ez amit leírtam, már vagy 25 évvel ezelőtt történt, él még azóta,de családja romokban, és nem él már egy része.

2023. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uh micsoda történet, köszönöm szépen, hogy leírtad!


Akkor úgy tűnik a beszámolód alapján, hogy ez nem csak összeesküvéselmélet, hanem valóság...


Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg sötét erők adják a tudást, hatalmat, lehetőségeket, vagy egyszerűen csak egy titkos társaság, csoport egymást felemeli az információs tőkéjükkel.

2023. jan. 29. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Az nem sátán. Sátán nem egy élőlény, hanem egy szimbólum a gonoszra.


Van ilyen, amit mondasz, de nem létezik lélek eladás, főleg, hogy az te vagy. Nem tudod magad eladni...

És ez nem igy megy, hogy csinálsz 1 rituálét és egyre sikeresebb leszel. Általában 2 út van erre, az egyiket nem érheted el, mert másoknak kéne csinálni, és amúgy sem konkrétan ez, de van amikor entitás van veled kapcsolatban és adja neked a jobbnál jobb dolgokat. Na ezt meg nem fogom megmondani, mert csupa csúnyaságokat kéne csinálni, és csak anyagi javaid lennének. ^^

2023. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Privátban sem írod meg nekem, ha megígérem, hogy nem fogok csupa csúnyaságokat csinálni? Csak nagyon érdekel a téma.
2023. jan. 30. 00:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a saját véremmel aláírt szerződést kötöttem Beelzebubbal.


De Beelzebub nem nagyon hozta eddig a pénzt és a sikert.

2023. jan. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De lehet nem Beelzebubbal kellett volna szövetséget kötni, hanem Clauneck el. De most már mindegy.


Azt mondják Clauneckre, hogy gazdagságot ad. Én is gazdagságot akarok.

2023. jan. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!