Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lélekvándorlás?

Lélekvándorlás?

Figyelt kérdés

Találtam 6 közvetett bizonyítékot rá, ami megfogott. Ti mit gondoltok?

1. Klinikai halál élményei és megjelenő emlékek az előző életből.

2. Regressziós hipnózis, reinkarnációs utazás: pontos leírás helyekről és személyekről a korábbi életből.

3. A deja-vu érzés: mintha már átéltem volna.

4. 8 éves kor alatti gyerekek emlékei, mikor olyanokat tudnak, amiket nem lehetne még és hasonlók, amiket végül igazolnak (pl. előző család).

5. Fizikai utalások: testi jegyek, melyek korábbi élet béli szenvedésre, sérülésre utalnak.

6. Fóbiák: a valamitől való félelem.



2017. jan. 14. 22:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem az álmot: pl. repülés = a lélek kiszabadulása
2017. jan. 14. 22:59
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mert, csak tudom h letezik. A lelek nem hal meg soha hanem ujjaszuletik.

En is szeretek ezekrol a dolgokrol olvasni amiket itt felsoroltal, mondjuk a 4. pontot ugy tudom h a gyerekek 4 eves korukig emlekeznek elozo eletbeli dolgokra.

2017. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
7. Spontán előtörő emlékek. Hirtelen, megmagyarázhatatlan tudás, például olyan helyek ismerete, ahol az illető azelőtt még nem járt.
2017. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
8. Tehetség, "csodagyerekek", ösztönös zsenialitás, pl. Beethoven.
2017. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszem, hogy elbaxtam nagyon vmit az előző életemben, vagy életeimben. Csak rossz ért eddig, pedig jólelkű vagyok. Meddig kell vajon vezekelni az előző életek bűneiért?
2017. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, sosem lehetek boldog.
2017. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
inkabb semmi ne legyen a halal utan, ennel meg ez is millioszor jobb lenne.
2017. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 homo ludensz ***** válasza:
100%

A lélekvándorlás az én hitem szerint valós dolog hiszen a lélek nem anyagi természetű.

Az hogy te mit rontottál el előző életedben s ha így volt akkor most karmikus adósságot törlesztesz. Azért azt sem árt vizsgálni hogy ez nem csak egy általad vélt magyarázat arra hogy nem úgy sikerülnek a dolgaid ahogy azt te elvárnád. Egy púpos,előnytelen külsejű,beteges ember talán ha él 60 évet sokszor kerülve a nyilvánosságot

az gondolhatja hogy neki a következő inkarnációja vidámabb lesz. A KARMA(kerék) az a jellegéből adódóan forog.

2017. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Írtam. Senki sem segít.
2017. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Lelkün öröké él testünk mind adig mig vigyázunk rá. Testi halálunk után lelkünk uj testet keres egy ujszülötben vagy fogantban. Az pedig hogy 4 éves korukig emlékeznek valos lehet egy orosz müsorban egy 4 éves kislány 5 nyelven beszélt .
2017. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!