Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbáltátok már pecsét készíté...

Próbáltátok már pecsét készítését és feltöltését káosz mágiával? Működött?

Figyelt kérdés

Tehát a következőt:


1. Leírjátok egy papírra, hogy mit akartok

2. Kihúzzátok a magánhangzókat

3. Kihúzzátok a kettős mássalhangzókból a másodikat

4. A megmaradt mássalhangzókat leírjátok részekre bontva (pl. T betűből lesz egymás után - és |)

5. A bontott részekből rajzoltok egy pecsétábrát aminek összekötitek a részeit és kört rajzoltok köré

6. Feltöltitek a pecsétet úgy, hogy elélvezéskor nézitek

7. Kentek rá egy kis spermát/hüvelyváladékot

8. Elégetitek



2023. jan. 30. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nekem megjelent a barátnőm clitorisza a homlokomon. Burnuszt kellett tenni a fejemre. hogy ne látszódjék.
2023. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
Ez sigilkészítés. A 6., és főleg 7. pont felesleges, nagyon nem praktikus.
2023. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ennek lenne valami gyakorlati haszna, az önszuggesztión kívül?
2023. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég :DD

Nagyon magas szinten űzik már az emberek a “bevonzást” :D

2023. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Elvileg az orgazmuskor kibocsájtott energia feltölti, aztán a sigil befolyásolja a kauzalitást az univerzumban úgy, hogy a dolgok úgy történjenek, ahogy leírtad őket.
2023. jan. 30. 13:56
 6/11 A kérdező kommentje:

Mint amikor amíg nem nyitod ki a dobozt, nem tudod, hogy a macska él-e vagy halott. Véletlenszerű, hogy melyik válik valóra az időben.


A sigil tesz róla, hogy az a jövő váljon valóra amelyiket akarod.

2023. jan. 30. 13:58
 7/11 Grimfox ***** válasza:

Az orgazmus energiája az agyadat tölti fel. A sigilnek önmagában nincs meg a kapacitása az energia befogadására, raktározására, és pláne nincs meg a képessége, hogy a szándékod szerint formálja az energiát. A testnedvvel bekenés pedig tényleg fölösleges lépés.

Ami történik, ha jól csinálják, az az, hogy a sigil a tudatalattiba "ég be". Ezt segítheti az orgazmus, de ennél jóval alkalmasabb állapotok is vannak rá. Még az energialöket is pótolható egyszerűbb, könnyebben reprodukálható módon. A tudattalanod az, ami manipulálásba kezd, és használja a tested, és környezeted szükséges erőforrásait, hogy a szándékodat, amit sigillé alakítottál közelebb hozza a valósághoz. Soha nem kerül ki a kezedből az irányítás, és mégsem te irányítasz, mert nem a tudatod cselekszik.

A sigil elégetése tesz róla, hogy a tudatoddal ne rondíts bele ebbe a munkába, mindannyiszor, ahányszor a szigilt látva eszedbe jut a dolog.

Még így is kisebb a valószínűsége a sikernek, mint sok más módszernél, de kevésbé energiaigényes.

2023. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
Szigilezés nekem nem vált be, nem az én utam.
2023. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Grimfox ***** válasza:
Amíg nem váltottam rovásjelekre latin helyett, addig nekem sem működött a sigil. Meg amíg nem jöttem rá, hogyan lehet jobban kihasználni a pszichológiai trükköket. Mondjuk így már lehet hogy nem káoszmágia, mert tudom mi történik, és nem csak úgy rábízom a véletlenre, hogy működjön.
2023. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Èn a feltöltèst bitorrentel javaslom.
2023. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!