Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kyron könyvek mennyire jók ha...

Kyron könyvek mennyire jók ha valaki megvilágosodni szeretne vagy médiumi üzenetekre kiváncsi?

Figyelt kérdés
Hasonló könyvek amik szintén csatornázott entitásoktól származnak,vannak még?
2023. jan. 30. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

A Ré könyvek nagyon jók, 5 könyv, és az egész világegyetemet, a bolygónk történetét lefedi. Az első könyv kb közepéig kicsit "unalmas" leírás, bemutató a médiumok életéről, de utána folyamatosan a Ré által átadott információk vannak.

Ingyenesen magyarul az 5 könyv:

[link]

2023. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Van még a Szellemek Könyve is, azt egy-kétszáz éve adták át szellemek hasonlóan médiumoknak, csak ott pont emiatt kicsit más a nyelvezet, de szintén hiteles szerintem.
2023. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
A Seth könyvek is hasonlók, de ott nem vagyok benne biztos, hogy tiszta a szándék, és sokszor kicsit elferdítettnek találtam az átadott információkat, szóval azokat annyira nem javaslom.
2023. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
"A rejtett kéz" dokumentumok is hasonlóak, bár ott nyíltan -felvállaltan egy negatív magasszintű szellem számos inkarnációjanak egyike ossza meg az információit, nem is titkoltan a hazugságok és a manipuláció lehetőségével.
2023. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Placebo-nak jók szerintem.
2023. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 csak a Szellemek Könyve a hiteles. Az összes többi kryon, seth, akármi csak new age félrevezetés, hogy ne találja meg az érdeklődő ember az igazságot.
2023. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Megbocsáss 6# , de valószínűleg nagyon messze vagy attól hogy eldönthesd mi a hiteles, és mi nem.
2023. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
7: Oh, nem mindenki olyan, mint te. De kedves, hogy Kruger és Dunning határozottá tesz.:) Élvezd az utazást!
2023. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

A "megvilágosodás" az önismereten keresztül történik ha ennyit sem tudsz megfelelő "előképzettség" nélkül egyiket sem fogod érteni,hovatenni és mindegyik csak félrevezet..

Egyébiránt:

Kryon átverés

Ré NEM kizárólag a jó oldalon álló entitás,nem tiszta..Seth meg a többi késő Atlantiszi uralkodó SEM tiszta..

A rejtett kéz beszélgetés egy amerikai fórumon történt ahová vélhetően a Lucifer csoport egyik tagja jelentkezett be,hogy először vegyék fel a kapcsolatot velünk közvetlenül..(Azóta itt is történt hasonló)..Tanulságos de félrevezető,manipulatív..

Te hogy fogod megkülönböztetni a szezont a fazontól?...erre kíváncsi lennék..

2023. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Seth a leghitelesebb, a többi olyan gagyinak tűnik mellette.
2023. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!