Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sikerült már valaha manifesztá...

Sikerült már valaha manifesztálnotok valamit? Ha igen mit és hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Aranytömböket manifesztáltam egy tesco-s szatyorba, csak nagyon akarni kellett!
2023. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A boltba manifesztáltam valamit amire szükségem volt, néha bejött, sokat nézegettem ilyen kell nekem, utánanéztem sok helyen, mit akarok milyet, bementem a boltba vagy webáruház, ott volt utolsó darab.
2023. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az 1-es és a 2-es összefügg? Xd
2023. febr. 19. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen, viszonylag regota gyakorlom es sok mindent sikerult mar.. penzt, ruhat, pasit.. viszont ennek nem csak pozitiv oldala van, pl manifesztaltam nagyon sokaig egy parkapcsolatot, konkretan egy embert szerettem volna megkapni es csak erre gondoltam, viszont amikor o megjelent es mondta, hogy ugy dontott elhagyja a csaladjat miattam akkor nem tudtam mit kezdeni ezzel az egesszel.

Nyilvan szeretnek vele lenni, de anelkul, hogy masoknak artsak. Tehat mindennek van jo es rossz oldala is, merlegelni kell.

2023. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kroms ***** válasza:
40%
A vécén nekem hetente többször is sikerül, tökéletes eredménnyel.
2023. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ötöslottón 3-ast
2023. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
én próbáltam egy lányt "beképzelni", volt már előismerettségünk, és azt vizualizáltam hogy ül/fekszik az ágyban, és rám gondol és hiányzok neki, de végül csak az lett belőle hogy nekem kezdett el hiányozni és depressziós lettem xd azóta inkább hagyom a francba az egészet, ezerszer inkább ez a semmilyen élj a mának állapot mintsem a szorongás és depresszióban sodródó lét :D Ezen kívül meg nem kell senki szóval... most inkább egy ps5re koncentrálok, ahhoz legalább van esély hogy elérjek meg az is hozzám :D
2023. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fogyni sikerült így. Egyszerűen egy nap eldöntöttem,hogy én vékony vagyok. Igaz,alapból sem voltam duci,de jó húsban voltam eléggé. Arra gondoltam,hogy vékony vagyok és légies,mindenki csodálkozik,milyen jó alakom van. És így teltek a napok,egyre vékonyabb lettem. Persze sportoltam es diétáztam is,de máskor 3 nap alatt feladtam volna. De nem adtam fel. Csak csináltam, és a végén tényleg vékony lettem es tényleg mindenki csodálta az alakomat. 2 évig sikerült tartanom. Most is próbálkozok,de "nem hiszi el" az agyam,hogy sikerülhet. Pedig ha megint elhinném,megint sikerülne.
2023. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
#8 te agyban vagy inkabb foggyos :D ne egyel annyit te madar, oszt fogyni fogsz. Ehhez nem kell semmifele hokuszpok
2023. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
#9 ha ilyen egyszerű lenne, mindenkinek tökéletes alakja lenne :)
2023. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!