Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan emelkedhetek fel egy...

Hogyan emelkedhetek fel egy magasabb létsíkra? :XD Létezett-e valaha ilyen jelenség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt már gondolom kitaláltátok, hogy túl sok csillagkapu sorozatot néztem :D , de azért a kérdés adott.Olvastam már ilyet, hogy az Ókori Egyiptomban egyes uralkodók felemelkedhettek egy magasabb létsíkra(hogy energiaként éltek-e tovább nem tudom), talán még budhisták-ról is halottam. Vagyis feltételezem. Az engima műsor készítői aszem foglalkoznak ilyenekkel, de minden műsorukat utólag kicsit elég nehéz megnézni.

#Egyiptom #mágia #felemelkedés #fáraó #ókori Egyiptom budha
2015. márc. 21. 14:53
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
50%
Sehogy nem emelkedhetsz fel, mert ilyen nem létezik, és ha az energia fogalmát tisztázod magadban, akkor arra is rá fogsz jönni, hogy ez nem egy misztikus, mágikus izé, hanem ugyanazon a síkon létezik, mint az anyag, az anyagot jellemző tulajdonság, és attól elválaszthatatlan, ennél fogva tiszta ostobaság arról beszélni, hogy valami tiszta energiaként létezzen, olyan, mintha azt mondanád, hogy tiszta sebesség vagy tiszta gyorsulás formába fel lehet emelkedni egy másik létsíkon. Mellesleg nem létezik magasabb létsík sem. (ugyan ki találta ezt ki, és miért lenne magasabb?)
2015. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Ha megváltozol, akkor talán.

Mert, ha fejlődni szeretnél a létedben, azt ne műsorok meg sorozatok alapján akard és tedd. :)

2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Felvonóval , tuti megoldás :D
2015. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes ember! köszi 3. :)
2015. márc. 21. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Építtess magadnak egy 10 emeletes házat és költözz a legfelső emeletre!

Költségcsökkentés miatt lift és lépcsőház sem kell, hiszen tudott: a nehézség lehoz, a görcs felrángat.

2015. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!