Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon nem szeretem a göndör...

Nagyon nem szeretem a göndör hajam, borzaomasan néz ki, bármit használok rá! Vasalom a hajam folyamatosan de egyszerűen nem akar úgymaradni, álladnóan visszagöndörödik, még akkor is, ha fodrász csinálja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a vasalási techikámmal vam a baj? Be kellene wzárítanom előtte? Mivel maradna tovább egyenes a hajam? Keratinozásról mi a véleményetek?

2022. dec. 27. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nekem hullámos/göndör a hajam, és még vékomyszálú is. Csináltattam tartós hajegyenesítést, ami kb 1 hónapig bírta, tök mindegy, hogy melyik fodrászhoz mentem. Cserébe viszont egy kalap pénz, a szulfátmentes sampon pedig semennyire se tisztított. Mostanra jutottam el oda, hogy elegem lett az egészből és nem megyek több ilyen kezelésre. A hajam totálkár, se nem ilyen, se nem olyan.
2022. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lépj be göndör fb csoportba és próbáld meg elsajatitani a göndör haj ápolását. Nyilván nem egyből lesz jó, van akinek hónapok kellenek, hogy szépen csigaba rendezodjon.
2022. dec. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek, én mindent megadnék hogy göndör hajam legyen
2022. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le
2022. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a göndör csopira, érdemes megpróbálni a cgm-et:)
2022. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

+1 szavazat a Magyar Göndör Közösség fb csopira :)


Egyébként a sok vasalás, hő nagyon károsítja a hajat, főleg ha göndör, bár alapból se tesz jót, roncsolja. Nem töredeznek nagyon a hajvégeid vagy vannak elvékonyodva? Nekem elég valószínűnek tűnik hogy igen...

Lehet érdemes lenne vágatni belőle plusz kipróbálni az Olaplexet és a cgm-et (viszont ami a legfontosabb az a türelem, nem várható azonnal a javulás. Róma sem egy nap alatt épült fel, kitartást ;) )


~Autumn❀

2022. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne vasald csak rosszabb lesz.


Nekem is ez volt, kellett idő mire rendbe jött. Próbáld helyesen ápolni, ne tedd ki hőnek. Curly girl method.

2022. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!