Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az igaz, hogy az átok az...

Az igaz, hogy az átok az mindig visszaszáll?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem igaz.
2023. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Aki másnak vermet ás, az egy sírásó.
2023. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az átok létrehozása egy bizonyos energiát követel tőled. Úgy értem, hogy vagy te mint elme, mint energia-vibráció-komplexum, ami egy részében döntés van az átokra, és energiatermelés, ami maga az átok. Nos ennek az alapja az elméd. Az átok, se semmi, sehova se száll, se vissza. Csupán az energia, amit folyamatosan vibrálsz, nem maga isten, ezért a létezés visszaveri neked a megfelelő energiát, hogy fejlődhess. Amikor általában egy fejletlenebb létforma megátkoz valamit, annak nem a szeretet és bölcsesség az alapja, ezért mint ilyen, kéri a létezést, hogy kapjon leckét, hogy a szeretet és bölcsesség lehessen az alapja.


Az átok maga nem száll vissza, csak ha annyira fejletlen és egyszerű vagy, hogy kvázi tükörbe kell kapd, amit adtál, hogy rájöjj, hogy semmi értelme sem volt, akkor balga szemmel tűnhet úgy, hogy az átok maga visszajött.

2023. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szándék húzza vissza hozzád,vagyis a rosszindulatú energia..
2023. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi 3as ment a zöld.
2023. febr. 25. 17:16
 6/10 Grimfox ***** válasza:
Az átok létrehozása maga ártalmas, plusz minden tettnek(még a szellemieknek) is megvan a maga következménye, még ha nem is ismerjük fel. Ténylegesen "visszaszállni" csak akkor fog, ha a célszemélyen nem képes valamiért megtapadni. Olyankor az átok létrehozása, a létrehozás következménye, és maga az átok is az átkozón fog csüngeni, ami általában nem cél.
2023. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Én szörnyen szkeptikus vagyok az ilyen okkult ügyekkel szemben. Szerintem képtelenség, hogy valaki egy vudu szertartással, vagy egy mondat kiejtésével hatást tudjon gyakorolni más ember életére, jövőjére, egészségére. Egyszerűen nem ismerek olyan "közvetítő közeget" ami az egyik ember kívánságait átvigye egy másik - akár több száz km-re lévő - emberre.

Tehát maga az átok is szerintem hatástalan, így nincs ami visszaszálljon. :)

2023. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor száll vissza, ha várod. Szóval ha úgy indulsz neki, hogy jaj valami rosszat fogok ezzel csinálni, az univerzum megbüntet érte, akkor igen, rossz is fog veled történni. Egyébként nem száll vissza.
2023. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi 8as. Akkor megátkozom az átkozottat.
2023. márc. 7. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom miért szeretnél megátkozni valakit, de szerintem neked is jobban fog esni, ha elengeded, megbocsájtasz neki. Nem tudom hiszel e Istenben, de az átok semmiképp nem az ő eszköze. Én egyébként hallottam már olyan vallomást, ahol arról beszélt a lány, hogy megátkozta az édesanyját mert mérges volt, de valahogy mindig vele történt meg. Én sem és te sem tudod megítélni kinek mi lakozik a lelkében amitől olyan lett amilyen. A legjobb amit tudsz tenni, hogy te nem leszel olyan mint a világ.
2023. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!