Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek sámánok vagy "fénymun...

Léteznek sámánok vagy "fénymunkások" Magyarországon, akik gyógyító erővel, képességgel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 21:44
1 2
 1/15 Grimfox ***** válasza:
59%
Igazi sámánok biztosan nem léteznek magyarországon, maximum egy-két hátramaradt táltos, de sajnos az ő tudásuk is megkopott ezer év alatt. "Fénymunkás" ha van is, most biztosan elonul(úgy értem nem ad jelt magáról), mert ez az idő nagyon nem kedvez senkinek, aki másoknak jót akar. Kisebb tudású gyógyítókból van pár, de ők is sorra áldozatul esnek a mostani időnek. Vagy eladják magukat pénzért, vagy hitelteleníti őket a sarlatánok tömege.
2023. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grimfox ***** válasza:
66%
Bocsánat. "elvonul" akart lenni, nem elonul.
2023. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik rokonom most egy ilyen “fénymunkással” beszélget telefonon pénzért… pont beszéltem is itt erről, hogy mennyire lehet ez hiteles, de nem kaptam semmilyen érdemleges választ.

Egy üzenetébe beleolvastam és pontos j helyett ly-t írt….

Engem lelombozott, nem tudom mennyire számít a “fénymunkásnál” az intelligencia faktor

2023. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Grimfox ***** válasza:
60%
Nem az intelligencia számít, hanem a tartás. Aki pénzt kér, magára gondol, nem másokra. Persze nem árt, ha van esze is.
2023. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Dehát senki nem csinál semmit ingyen

Még a papok sem pedig ők aztán “istent szolgálják”

Még a templomban is ki van rakva a persely

Számomra még lehetne hiteles egy spirituális segítő is aki pénzt kér, csak sehol sem találni, azzal van a gond

2023. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 NTBS ***** válasza:
44%
Táltosok léteznek.
2023. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
44%
Az egyik legnagyobb fénymunkás Orbán Vityus
2023. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem is kevés. Pl az egyik legnagyobb Szedlacsek Miklós. Nézd meg a videoit youtubeon. A kedvencem Kovács Magyar András Főtáltos és Kisfaludy György időfizikus
2023. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Az ablakos cégek, beszerelik az ablakot lesz fény és jó hangulat gyógyítás.
2023. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért vonulna pont akkor el amikor valami nagyon elromlik a világban?

Erről hallottam most nemrég máshol hogy valami nagy gond van most.

Nem olyankor kellene egy fénymunkásnak(mi az) vagy sámánnak segíteni, amikor valami nagy gond van?

Egyáltalán mi az ami most gondot okoz? És hogyan?

Én is érzem

2023. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!