Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek sámánok vagy "fénymun...

Léteznek sámánok vagy "fénymunkások" Magyarországon, akik gyógyító erővel, képességgel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

i am sorry, butt egy ilyen rosszindulatú helyen csak az buddha tudna jól tanitani.

azért, hogy a mahajana értelmében ne sérüljön a törvény.

pedig megérdemelnétek, de sajnos nem

már akkor majd

x


https://www.youtube.com/watch?v=OOhFKVoQMAI

2023. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Grimfox ***** válasza:
100%
Pont azért vonul el, mert ez a probléma az olyan embereket célozza, mint azok, akik kötelességtudatból, vagy együttérzésből, önzetlenül segítenek. Ha ezt valamilyen spirituális módon teszik, duplán éri őket az, amiről beszélünk. Nehéz megmondani, pontosan mi ez. Csak az látszik, ami a társadalmon lecsapódik belőle. Rengeteg kókler van, akik miatt a tényleg tudókat is megbélyegzik, és ellehetetlenítik, emellett a túlfeszített, túlhajszolt élet is elnyomó erejű. De ezek csak azok, amit az átlagember is lát, és érez. A nagyobb gond az, hogy mindez honnan ered.
2023. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fénymunkás... az a tiborcz nem?
2023. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Grimfox ***** válasza:
51%
13. Szerintem azokra értendő, akik az emberiségért dolgoznak szellemi szinten. Bár annyira én sem kedvelem a kifejezést.
2023. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11# Megérdemlik,bárhova mentem a sárba tapostak,már nem csinálok semmit,egy kutyának segítek...most hagyom,hogy a fejükre ömöljön a xar..az Övékére is..
2023. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!