Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kaptam egy bicskát ajándékba....

Kaptam egy bicskát ajándékba. De nem tudom kifizetni, ami a babona szerint kell. Mit lehet tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy barátom itt hagyott nekem egy bicskát,mert a repülőre nem vihette fel. Elutazott és nem is jön haza mostanában. A napokban mondta, hogy legyen az enyém. A babona szerint ezért pénzt kell adni. De mivel nem találkozunk, ez nem lehetséges. Ilyenkor mit kell tenni?
2023. márc. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy borítékban add fel a pénzt ha odaér a célpontja vagy ne foglalkozz ezzel mivel amúgy csak babona
2023. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
67%

Fizetni kell érte. Nem kell szoros értelemben pénzzel fizetni. Ha valamit hasonló értékűnek tekintetek, és ő azt megkapja, fizetségnek minősül. Ha meg mindenképp pénzzel akarsz, akkor még átutalás is működhet.

Bár én kaptam is, és adtam is már kést, bicskát, meg más éles tárgyakat ajándékba, és nem vált be a babona.

2023. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Én 13. szülinapomra kaptam pillangókést apámtól, 16. re a barátnőm vett tőrt de sose fizettem ki őket mégis dzsukel csávo lettem engemet nem érdekelnek a babonak
2023. márc. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen babonáról még nem is hallottam.

Csak arról hogy állatkert kell fizetni, különben nem marad meg

2023. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Postázz el neki egy 5 Ft-ost ha babonás vagy. A barátnőm késeket gyűjtött és ha ajándékba kapott akkor egy ötössel akadályozta meg hogy "elvágja a barátságot" De egyébként aki komolyan foglalkozik az okkulttal, az ne legyen babonás Grimfox. :)
2023. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Add nekem, és tökön szúrom vele magam.
2023. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolatban köszönd meg neki, és gondolatban adj valami jelképeset érte, nincs jelentősége.

A babonák alacsony szintű "falusi" miszticizmus.

2023. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!