Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki szeretném nyitni a harmadik...

Ki szeretném nyitni a harmadik szemem, de közben félek is. Azt sem tudom, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat olvastam utána, néztem utána ennek a harmadik szem csakrás dolognak. Elképesztően szeretném kinyitni, fejlődni akarok, tudni akarok, látni, hallani segíteni. Az a része viszont, hogy entitásokat láthatok és meg is nő a kockázata, hogy bántsanak, az nagyon elijesz. Tudom, hogy meg tudnék birkózni mindennel, hogy egy teljesen más szemszögből, egy másik tudatossággal lássam a dolgokat, de ezzel nem, és nemtudom mit tehetnék ezzel.


Valamint nem tudom, hogyan kezdhetnék neki.

Valamelyik nap meditáltam a buszon, vagyis fókuszáltam a harmadik szem csakrámra, és egy nagyon erős tompa nyomás érzés volt az egész fejembe. Nemtudom, hogy ez siker élmény-e. Ez a sokból egyetlen egyszer fordult elő. Tegnap este pedig igazából nem meditáltam, nem gondoltam a harmadik szemre, csak néztem a holdat, nagyon erősen világított. Ahogy belebambultam, egyre közelebb jött és mondjuk ezt már szerintem belebeszélem, de ahogy közel ért vagy a saját szememet vagy nem is tudom, egy szemet láttam benne. (Ezt nem kötöm a harmadik szemhez, csak szerettem volna elmesélni, hátha valaki tud hozzáfűzni valamit) de gyanítom, hogy csak a mélyen bambulás eredménye volt.



Kérlek akiket egyáltalán nem érdekel a téma és csak kritizálni jöttek inkább mellőzzék a kommentelést, vagy akkor írják le inkább privátba ne a válaszokhoz



2023. márc. 12. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyomás érzetet az oda áramló energia okozza, ekkor még nincs nyitva.

A Holdat nézve a csatornába áramló energia hatására a saját harmadik szemedet láthattad valószínűleg.

Csak javaslom, de befelé, a testeden belül nézelődj egyelőre, próbáld látni a szerveidet, azok fényét, a csontjaidat, stb.

2023. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha a rendes úton csinálod, azaz először végigmész az alsó öt csakrán, megfelelően meditálsz, és tudatosítod, uralod az alsó öt csakra tudati szintjeit, akkor készen állsz majd arra, hogy mindennel elbírj, amit a hatodik csakra, a "harmadik szem" tudatosítása okoz. Ha csak a harmadik szemmel foglalkozol, akkor valóban történhetnek ijesztő, és kellemetlen dolgok.

Az érzet a fejedben nem a harmadik szem aktivitása közvetlenül, hanem a koncentráció okozta energiatöbblet, ami nem tudott hova menni, nem használtad fel semmire, ezért fölöslegesen volt ott. Ez sem rossz feltétlenül, annyit jelent, hogy elég erős a koncentrációd, hogy energiát gyűjtsön maga köré. Ez szükséges készség, de önmagában kevés. Mielőtt bárminek is nekikezdenél, nézz utána, hogy a hét fő csakrához milyen testi, és szellemi tulajdonságok tartoznak, majd alulról felfelé türelmesen meditálj mindegyiken, addig, amíg el nem sajátítod az egyes szinteket. Ha így haladsz fel a hatodikig, akkor a szellemi észlelésed gond nélkül tud kialakulni.

2023. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom, hogy a többi csakrára meditálásnak meg tisztításnak meg lett az eredménye? Mármint mikor tudhatom, hogy léphetek a következőre? Azthiszem azért foglalkoznak olyan sokan csak a harmadik szemmel, mert annak egyértelmű az eredménye, mindenki csak erről beszél. De a többinél honnan tudhatom, hogy végeztem és sikeres volt a rá szánt idő?
2023. márc. 12. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak személyes véleményem, biztosan sokan nem értenek vele egyet, de én azt tanácsolom ne nyiss ki olyan kapukat, amin nem tudod mi jön be, majd nagyon nehéz lesz bezárni. Az egész New age mozgalom (ami elterjedté tette a meditációt, asztrális kivetülést, manifesztációt, csakrákat) mélyen gyökerezik az okkultizmusban. Rengeteg jósnő, jóga oktató, ex sátánista stb. tett már vallomást arról, hogy ez az egész New age és a rituálék, szokások, tanítások amik ehhez fűződnek démoni dolgok. Ha már eleve hiszel a nem látható világban akkor érted miről van szó. De persze a te döntésed miben hiszel, de ezt az utat már sokan végig járták, vannak akik démoni jelenlétről panaszkodtak miután belefolytak ezekbe a rituálékba. Ha félsz tőle, lehet a lelkiismereted figyelmeztet, hogy ez nem egy jó dolog. Én személy szerint Jézus tanitasait ajánlom ott is rengeteg szó van a spirituális világról is, többek között ezekről is szó van, és pont ilyen bizonytalanságokra és kérdésekre ad választ.
2023. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:

Azért foglalkoznak olyan sokan a harmadik szemmel, mert az a leghíresebb, és arról van a legtöbb pletyka, hogy milyen képességeket ad. A nagy része csak pletyka persze.

Mindegyiknél tudod, mikor végeztél, nem csak a harmadik szemnél. Ha ismered a csakrához tartozó tudatossági szintet, és azt, hogy mit irányít a testben, és az elmében, akkor tudod, hogy elérted a továbblépéshez szükséges szintet, amikor a a csakrára jellemző tulajdonságok, és tevékenységek tudatossá válnak. Gyökércsakra esetén például a nyers élet, és a legalacsonyabb, legősibb ösztönök tudatosodása, és irányítása jelenti azt, hogy elkészültél.

2023. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked félig el kéne ezt engeded. A koncepciót nagyon, a vágyat, hogy lásd az igazságot, sokkal kevésbé. Ha kinyílna a harmadik szemed annyira, amennyire az nagyon erősen kilökhető, erős esélyed lenne egy önmagadhoz képest is nagyon tiszta, sokkalta újabb féle fejlődésre, illetve annak terepére, mint eddig azt felfogni képes voltál. Mivel ez nem villany, amit tekergetsz, hanem mintha ezer villanykapcsolót kéne tekerni.
2023. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Én is foglalkozom azzal hogy ki nyissam sőt nekem a tervbe is benne van mivel S.Sátánista is vagyok.Én is ettől tartottam amitől te. Megkérdeztem hozzám hasonlót aki már ki nyitotta.Mert pontosabban én attól féltem hogy mikor ki nyílik akkor pont ott lesz egy szellem pl mellettem és akkor tutira össze sz@rom magam 😁 aztán nyugtatott hogy azért annyira durván nem fogom látni az entitásokat.Aztán nagyon sokat gondolkodtam ezen és fel készítettem magam lélekben.Át gondoltam fontos vagy nem.Előre helyeztem magamba azt hogy ez nekem nagyon fontos mint a f*sosságom és elengedtem.Úgy vagyok vele jobb félni mint megijedni így előre fel vagyok készülve 😁 de én egyébként a látvány miatt . Azt hogy megtámadnak nem hiszem hogy ténylegesen kárt okoznak.Ezt abból következtettem le hogy youtubon megnéztem amibe a lány mesél róla és ő is mondta hogy van amelyik megtámad.Arról nem beszélt hogy sérülést okozna.Szóval lehet nem tudnak vagy nem annyira komoly mint mondják.
2023. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hetes, jó nagy balek vagy ... Sátánistának agyatlan is vagy. Egy ördög szeme előtt pedig játék is vagy ... egy sátánista sosem fél semmitől ... szóval ekkora sületlenséget nem kéne írni.
jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!