Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csinált már valaki megétetést...

Zsu94. kérdése:

Csinált már valaki megétetést az exére?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amit állítólag minden cigány asszony csinal a férjével, kávéba tesznek vért (akár menstruacio első napjáról menstruacios vert) néhány cseppet es megitassak a párjukkal?? Ez működik? És mennyi idő után hat?

Aki nem hisz benne lépjen tovább, engem tapasztalatok érdekelnek!



#hatásos #mágia #szerelmi kötés #ezoterikus #megétetés #exvisstaszerzése
2023. márc. 27. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Ilyet senki sem csinál!!!

Az első napi vért használni őrület. A teljes menstruációs ciklus vére kell, és a holddal érdemes leginkább ciklusban csinálni, de sok más dolog is lehet, plusz a lényeges a gyakorlott meditációs képesség.


Mi érdekel? Privátban írd meg a kérdéseidet. Ügyesen és értelmesen kérdezz, vagy ne kérdezz.

2023. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A népi mágiában, szerelmi varázslatok terén a megétetés, illetve más testi vonatkozásokat felhasználó varázslatok voltak a legerterjedtebbek, tehát több száz éven keresztül rengetegen alkalmazták. Az hogy mennyire hatásos, hát nem tudni.

Ennek azért vannak kevésbé undibb váltazatai is, pl. a lányok valaha tejet szűrtek át az ingeiken, majd süteményt készítettek vele és ezt adták a szerelmüknek.

2023. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Elég furcsa dolog szerintem.
2023. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
32%
Én gondolat menetem szerint ha bármi hatásos lenne, akkor már tudnánk róla.Mert mindenki életében előfordul 1 szer, hogy valakit vissza szeretne kapni.Biztos hogyha lenne ilyen lehetőség vagy személy aki tényleg segít azt nem tartanák magukban az emberek
2023. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Tudom nem ide tartozik de azért megkérdezem. Tudtok valakit aki tud csinálni szerelmi kötést????? Privátba írjatok választ légyszi.
2023. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

A mágia meg a babona közt a különbség hogy az egyik talán működőképes a másik meg buta próbálkozás. Jó lenne ha ezt nem kellene magyarázni de sajnos az esetek többségében szükséges. Tehát voltak és vannak akik művelik és értik hogy hogyan működik meg milyen szerepet játszik a BIZONYOS célú mágiában a vér, a verejték. Jelen esetben egy rituális kannibalizmus (ne pontozz le, olvasd végig) mert az illető akire kiveti a mágus a hálóját elfogyasztja a másik testének egykori részét, magábafogadja és a részévé válik. A szerelem is hasonlóképp működik: olyan közel kerülsz valakihez KÖLCSÖNÖSEN hogy szinte/teljesen a részednek érzed. De rengeteg féle képpen félre tud sikerülni ez. Ha csak a részedet adod oda és ostobán "receptkönyv" szerint gondolkodás nélkül dolgozol (mint ahogy a babonatikus dolgokat művelték) és kihagysz olyan kulcsfontosságú dolgokat, mint a vizualizálás, a kiskapuk lezárása (pl azt mondod egy bevonzásnál hogy olyan partnert akarsz akivel sokat tanulhatsz... Hát egy nárcisztikus lelki szadista ember mellett sokat fogsz tanulni azt is elhiheted) vagy olyan összetevők mint a szimbolikus méz használata, aminek a két ember közti harmónia és édes pillanatok megteremtése a lényege amit SZINTÉN tudatosítasz magadba hogy mit miért használsz és hogyan FOG hatni a célszemélyre, akkor vagy nem sikerül, vagy ha peched van akkor kialakul valami toxikus kötelék aztán letolt gatyával nézel majd hogy "de... De hát azt mondták működik"

Szóval nem, nem hülyeség amit írtál mert megvan a validitása... De csak akkor ha mögé teszel még egy csomó más dolgot. Koncentrációt, precizitást, tudást és nem utolsó sorban energiát. Ez utóbbinak a megfelelő irányítása és alakítása pedig gyakorlottságot igényel. Mert a mágia nem főzés, nem úgy működik hogy összekutyulsz valamit és puff, működik. A menstruációs vért max úgy használnám hogy belesütni apró sütibe (egy cseppet) azt szénné égetni, porrá törni, és abból a porból egy-két SZEMCSÉT tenni. Így hőkezelve van, és tulajdonképpen homeopátiásan van megoldva az egész és senki nem kap fertőzést. Ez legalábbis a legtöbb okkult körben bevett higiéniai eljárás (bár ez sem teljesen az). Minden esetre az energiája megvan a dolognak, és fizikailag tulajdonképpen nem, de mágikus szinten meg elfogyasztotta a vért. Ehhez képest az ingen átszűrt tej (szerintem) sokkal gusztustalanabb mert abban benne vannak a verejtékkel járó bacillusok amik nincsenek hőkezelve de nyilván ennél a résznél is működőképes a fent említett eljárás.

2023. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fott disznover se okoz fertozes,ha megesszuk. Tehat az emberi se.
2023. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ez elképesztően undorító, babona meg hagyományok ide vagy oda. Inkább valami kevésbé morbidat csinálj. Arról nem is beszélve, hogy ezek visszahathatnak rád.
2023. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!