Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kerülhetett rám rontás attól,...

Kerülhetett rám rontás attól, amit találtam?

Figyelt kérdés

Kicsi voltam még, 5 év körüli.

A házunkhoz tartózó, kapun kívüli földünkön bóklásztam anyuval. Ez egy olyan hátsó része volt a portáknak, ahol nincs földút (gyéren lakott tanya) . Ritkán járt arra bárki is a szomszédok közül, max. Gyomlálni, oda inkább csak gépek jártak, szántani. Mi is nagyon ritkán jártunk oda ki.

Nos történt, hogy miközben ott tevékenykedett anyu, én a kapunk, kerítésünk közelében a földön egy kis szürke sár babát, vagy agyag babát találtam, valami szürke anyagból volt kigyúrva de persze száraz volt. Elég pici volt, kb tenyeremben elfért. Amolyan arányos gyerek forma, baba forma. Arca is nagyjábol rendben megformálva.

Örömmel szaladtam megmutatni anyunak, hogy mit találtam,én gyerek fejjel játékbabának gondoltam. Anyu azonban rám szólt, hogy azt dobjam el, az csúnya baba. Nos anyu igen csak materialista szemléletű volt mindig is, de a baba kifejezetten nem tetszett neki, kicsit meg is ijesztett az ellenállása, így a baba emlékezetem szerint, ott maradt.

Más gyerek, rajtam kívül évtizedek óta nem lakott arrafelé, ott hátul meg pláne nem járt más gyerek aki ott elejthette volna. Idős szomszédok megfordulhattak ott, a ház mögött, de velük is jóban voltunk.

Felnőtt fejjel belegondolva, tényleg elég furcsa, hogy azt a babát ott találtam, ahol egyáltalán semmi keresnivalója nem volt. Fura ez az egész. Mit gondoltok?


2023. márc. 29. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Úgy érzed, olyan életed van, ami felveti a kérdést a rontás lehetőségére?
2023. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem.
2023. márc. 29. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Lehetett vudu baba.
2023. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Rontás csak a hülye emberek képzeletében van, szóval nem.
2023. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Grimfox ***** válasza:
100%
Elvileg ha nem neked szánták azt a babát, nem azért készült, hogy neked ártsanak vele, akkor nem kerül rád rontás tőle. Ha meg azért készült, akkor az előtt is ártott volna, hogy megtaláltad.
2023. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
Eladó?
2023. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én eladnám neked szívesen, de mivel már akkor el lett dobva a baba, mikor találtam, a házat is eladtuk már rég, ahol ez történt, így 40 év távlatából már talan sosem kerül elő.
2023. márc. 30. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Kerülhetett rád "rontás" amikor megfogdostad, de az nem 40 év mulva jön elö!! (Egyes babonás emberek orvos+gyogyszer helyett ugy igyekeznek megszabadulni a betegségeiktöl, hogy egy tárgyat megköpködnek, váladékokkal bekennek stb. és olyan helyre tesznek ahol más megtalálhatja és magához veszi esetleg. Szoval igy kaphattál el fertözést, de ennyi. Ilyen esetre gondolva anyád hozzáállása reális volt és "materialista.)
2023. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát fertőzésem nem sűrűn volt, ilyen értelemben nem voltam beteges. Balesetes annál inkább. Többször ért furcsa baleset, mikor egyedül maradtam, életveszélyben is voltam többször is, kisbaba koromtól. Aztán tinikoromban ezek a dolgok hirtelen megszűntek, viszont vannak visszatérő elakadások, problémák az életemben, aminek látszólag nincs reális oka. Ezért fordult meg a fejemben annak az eshetősége is, hogy valamiféle átok ül rajtam.
2023. márc. 30. 12:16
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem szabad semmiféle babát, bábút felvenni egyáltalán megfogni, mert lehet azt nem emberi kéz alkotta, hanem egy entitás aki így már jogosan költözik másba bele
2023. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!