Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Konkrét személy manifesztálása...

Konkrét személy manifesztálása vagy vonzás mágia?

Figyelt kérdés
Melyik hatásosabb? És hogyan kell pontosan? Volt már akinek sikerült? (Csak komoly válaszokat szeretnék, köszönöm.)

2023. ápr. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Szia ennyire unatkozol?

Ha ennyi szabadidőm lenne nyelveket tanulnék,képezném magam,máris jobb ember lehetnék,többet teheznék magamért és a világért is.

2023. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondolsz amit akarsz. :)

Egyébként meg, az csak kifogás hogy annyi időm lenne… mindenkinek annyi ideje van amennyit akar. Ahelyett hogy megírtad a gúnyos üzeneted tanulhattál volna már 4-5 szót másik nyelven. Úgy hogy van időd… ;)

2023. ápr. 5. 11:17
 3/8 NTBS ***** válasza:
36%
Sajnos nem tudom, de engem is érdekelne.
2023. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Pont ugyanannyira nem működik egyik sem.

Ha bármelyik is működne a valóságban, már rég bűncselekménynek lenne minősítve.

2023. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Vonzás törvénye, feltételezés törvénye során nem végzel semmilyen mágiát, nem kavarsz bele az univerzum rendjébe, így ezt ajánlom.


Ennek az az alapja, hogy az emberek úgy viszonyulnak hozzád, amilyen te vagy. Így nagyon fontos az, hogy szeresd magad és ez látszódjon rajtad. Úgy menj végig az utcán, hogy a nap is érted süt.

Emellett, ha vannak korlátozó hiedelmeid (nem vagyok elég szép/jó stb.), akkor azokat át kéne programoznod. Végül pedig közeledj az illető felé ezzel az energiával, és TUDD hogy ő a tied. És, ami a legfontosabb az nem más, mint a POZITÍV SZÁNDÉK, legyen egy magasabb célt szolgáló szerepe a kapcsolatotoknak!


Sok sikert! 😏

2023. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Az biztos.
2023. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Keresd fel Csiri bát!
2023. ápr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Megmondom őszintén amikor ezeket a dolgokat mind abbahagytam, és totál leszartam az egészet XD akkor jött el hozzám a legjobb
2023. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!