Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elképesztően durva paranormáli...

Elképesztően durva paranormális élmény kinek volt már ilyen?Mátrix bug-ja az ilyen paranormális élmény?

Figyelt kérdés

Velem ami ma történt elképesztően durva, megmagyarázni sem tudom.Aki látta nem hitte el hogy ezt a saját szemével látta.Ahol történt és akik látták megbeszéltük hogy bármi is volt ez olyan csodának fogjuk tartani ami előttünk történt meg.

Saját cégem van, pár alkalmazottal.Az egyik gépen ellenőriztem valamit.Egy satu présgép volt.Óvatosan nyúltam bele,valamiért bekapcsolt a gép és elkezdte a kezem összepréselni.Ujjaim végét kapta el, éreztem ahogy elkapta,szorítja majd elkezdte összenyomni.Akkor már szaladtak oda az alkalmazottak is,hallottam ahogy recseg a csont az ujjaimban.Mire leállították a gépet összenyomta teljesen az ujjaimat.Kinyitották a gépet benne volt a kezem teljesen kilapítva minden ujjam vége.Akkora fájdalom volt hogy leírni sem tudom.

Ami utána történt senki sem érti,megmagyarázni sem tudja.

Arra gondoltam, hogy ezt nem hiszem el, még ha velem is történik a kezem csak kicsit sérült meg,semmi baja nincs.Néztem a kezem míg jött az egészségügyi személyzet, majd egyszerűen arra gondoltam hogy ez csak úgy történt meg hogy alig nyomta meg a kezem.Megráztam hogy kirázzam a fájdalmat a körmeimet alig éreztem.Majd utána egyszer ahogy erre koncentráltam valahogy teljes szívemmel ezt akartam a kezem teljesen normálisnak láttam, majd még tovább gondoltam rá és ahogy abbahagytam a rázást az ujjaimon a kezem újra a régi volt.Ami emlékeztetett arra ami történt, az a fájdalom volt, ahogy a körmeimtől kezdve összenyomta a gép a kezem.

A kollegáim utána odajöttek hogy bekössék míg oda nem érnek és egyszerűen nem akarták elhinni ami láttak.A gépből ahogy kiszedtem a kezem,majd ahogy kinézet és utána olyan volt mint régen, csak a fájdalom emlékeztetett arra hogy a gép összenyomta.

Átbeszéltük ezt munkaszüneti napot kapott mindenki, de senki nem tudta megmagyarázni ez hogyan történt meg.

Akik látták azt mondták ha ez nem előttük történik nem tudták felfogni sem.Még így sem értik mit láttak.


2023. ápr. 21. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Saját cég, pár alkalmazottal...meg egészségügyi személyzettel:D

Legközelebb ne told ennyire túl, de amúgy jó pofa kis kamu:)

2023. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Dokumentalva lett?
2023. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Én is cégvezető vagyok 3 alkalmazottal minden a legnagyobb rendben volt hétfő délutáni műszakban aztán egyszercsak beszállt a hétfejű sárkány a cég telephelyére. Nem hittünk a szemünknek mind a százan 1000 felé szaladtunk de volt egy bátor lovag gyakornok srác aki leverte a sárkányt és kiszabadította a királylányt akinek az egészségügyi személyzet ellenőrizte az állapotát és mindent rendben talált. Azonnal herceggé koronáztam a Duna jegén és munkaszüneti napot rendeltem el 1 hétig.
2023. ápr. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egészségügyi személyzet a településen lévő körzeti orvosra értendő,akinek minden cégnél le van adva a telefonszáma.
2023. ápr. 22. 07:11
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én megfejtettem. Arra tudok gondolni, hogy annyira sokkos állapotban voltál, hogy beképzelted hogy szétnyomja a kezed. Mivel az ember ezt várná. Majd amikor kijüzaondtál láttad, hogy csak az inged kapta be. Az agy megtréfál
2023. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Trollszaga van,pedig akár hiszitek akár nem,van ilyen..főleg a mostani végidőkben olvasni hasonlókat,de ehhez meg kell karcolni a Krisztus-Tudatosság szintjét...Ez azt jelenti,hogy jelentős módon kitisztult a hármas rendszered (asztrál-mentál-fizikai)...vagyis krízishelyzetben csípőből megy a teremtés,ráhatás a fizikai testre...


Most attól függetlenül,hogy toy-sztori vagy sem tökéletesen meg lehet magyarázni,mert kétféleképpen teremtünk:


1. A hitvilágunkkal (öntudatlanul) -itt tagadásban voltál az eredménnyel kapcsolatban,ráztad is a kezed...

2. Tudatos Akaratmágiával ami az erősebb és a hozzákapcsolódott "szívvel"...


itt pedig egymás után mindkettő szerepel méghozzá a megfelelő sorrendben,és ha az asztrális,vagy érzelmi test még egészséges,nem torzult el,akkor van meg a csoda és akár azonnali spontán mehet a visszateremtés...

2023. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Mivel nem vagy Jézus aki azt tudja mondani hogy kelj fel és járj, így itt valami nem stimmel
2023. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb vízből bort ha lennél szíves.. :)
2023. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7: Pedig mind effelé tartunk és ezek a esetek lehetnek "beavató" tanulságok a tömegnek...
2023. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha már recseg a csont akkor azt te nem gyogyitod meg kézrázással
2023. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!