Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg nagyon hatékony és...

Tényleg nagyon hatékony és erős a szexmágia? Lehet egyedül is gyakorolni?Hogyan, és milyen célokra lehet felhasználni?

Figyelt kérdés

Olvastam róla többször interneten, miszerint a szexuális vágyat, a nemi/testi élvezeteket és végül az orgazmust használja fel a célok elérésére a spiritualitás és a misztika segítségével. Eddig azt olvastam róla, hogy igazából egy eléggé mély módosult tudatállapotot eredményez, ami általában sokkal mélyebb, mint például a közönséges, hagyományos meditációk bármelyik vallási hagyományból, ez az állapot pedig tökéletesen alkalmas bizonyos dolgok teremtésére, bevonzására, megidézésére, manifesztálására. A lényeg, hogy az emberben ne legyenek korlátok a vágyai megélésével kapcsolatban, mivel csak így tud ilyen mértékű tudatot elérni. Olyat is olvastam, hogy utána az ember feje kitisztul, és sokkal erősebb lesz a koncentráció, bár erről csak egy helyen olvastam.


Ez tényleg az egyik leghatékonyabb és erősebb formája a misztikának, mágiának? Ezt lehet egyedül is, maszturbáció formájában gyakorolni, vagy feltétlen kell hozzá egy partner? Hogy kell gyakorolni, ha lehetséges, akkor egyedül? Milyen célokra lehet felhasználni?



2023. máj. 12. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#4 defektes narci banya
2023. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

Egyedül gyakorolni lehet.

Nem kell hozzá partner.

2023. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hatékony igen.

Maga az ejakuláció hozza az egyén tudatát olyan állapotba, ami fogékonyabbá teszi a tudatosan nem igazán érzékelhető energiák iránt. Illetve segít koncentrálni, ezáltal a rituális ceremónia hatványozottan működik. Van ennek egyszerű és bonyolult metódusa is🙂

Hail Chaos!

nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!