Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hatása annak, ha kimondv...

Sobo8 kérdése:

Lehet hatása annak, ha kimondva kívánságomat ősi írásjeleket vések levegőbe?

Figyelt kérdés
Rovásírás betűit használom. Kérésem tárgya léleknövelés.

#önfejlesztés #kívánság #vésés #kimondás #rovásírásbetűk #léleknövelés
2023. máj. 15. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%

Ezeknek a hang vibrációknak -betűknek- már az idő és a tér előtt is erejük volt, és olyan fénykonfigurációkat képviselnek, mellyek felépítettek mindent, ami csak van.

A szanszkrit - ahogy ma hívjuk - annyira ősi, hogy korábban hiányzott az úgymond ábécé vagy betűzés. Ezért ennek a nyelvnek a hang vibrációi a helyükre találtak mint az Univerzumtól érkező tiszta információk.

Más nyelvek a bolygón "mű" nyelvek, a mi találmányaink.

2023. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

11-es!

Sokszor olvastam tőled már jó hozzászólásokat, elég jól megtanultad a leckét.

Örülök hogy vannak még páran akik képben vannak ilyen jellegű tudást magukénak érezve.

De a kérdésre is válaszolok.

Ennek akkor van vagy lenne igazi hatása, ha a gondolatkoncentrációt akaraterővel vagy érzelmekkel feltöltve közvetíted az Univerzum felé, kívánságodat vagy rúnákkal megerősítve kéred, vagy valamelyik ősi nyelv vibrációs hangmintázatán mondod ki, ami végtelenül egységesen harmonizál az univerzum működésével.

2023. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Köszönöm, de sosem tesz boldoggá, ha a negatív úton haladó testvéreim megdicsérnek....olyankor mindig azt érzem, valamit már megint rosszul csináltam :)
2023. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Léleknövelés alatt értem én azt, hogy elmémet kiterjesztem, kitágítom a lelkem összes jelenségeire, folyamataira, minden ismeretséggel, tájékozottsággal.

Állítólag a magyar nyelvnek is megvan a varázsjellege. Nem az ismertebb rovásírásbetűket használom, hanem annál jóval ősibb változatát.

Eddigi tapasztalatom ezen idő szerint az, hogy a figyelmemet nagyon edzi. Lám-lám, még kiderül, hogy az önfegyelmemet fejleszti ki igazából.


;)

2023. máj. 16. 13:00
 15/23 Grimfox ***** válasza:
41%

Ez akkor nem a lelkedet növeli, tágítja, hanem az elmédet. Ez így már egy elérhető cél.

Minden természetes nyelvnek megvan a "varázsereje". Amelyik nyelven tökéletesen ki tudod fejezni a szándékod, és gondolataidat, az alkalmas a mágiára.

Szerintem érdemes lenne ligatúrákat használnod. Egy szót vonj össze egyetlen jellé(figyelembe véve a ligatúraképzés szabályait), és ne a levegőbe írd fel őket, hanem egy papírra. A leírt szándékon ezután elmélkedj, koncentrálj rá, miközben a papírra leírt jeleket figyeled, a szöveget ismételgeted. Válassz egyet a régi szent számaink közül, például 7, vagy 12, ahányszor ismétled a jelek felolvasását, majd egy előre elkészített gyertya lángjánál égesd el a papírt(ez szimbolizálja, hogy az anyagi vlágból a szellemi világba lép az amit leírtál). Ha ezt követően elmélyedsz, egyfajta meditácóként, akkor a kívánt hatást észlelni fogod.

2023. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
34%

4-11: A Lyrai-Atlantiszi-Sumér-Magyar az "ősnyelv"... ebben a sorrendben..


Egy példa a magyarok ősi nyelvére: Párizsi tudósok megmérték az egyes nyelvekben található ősgyököket, ősszavakat (etimonokat) és az eredmény ez lett:


angol: 4%

latin: 5%

héber: 5%

csendes óceáni: 7%

indiai: 9%

tibeti, szanszkrit: 12%

őstörök: 26%

mai magyar: 68%


[link]



"Az írás először három helyen alakult ki, Mezopotámiában, Egyiptomban és az Indus völgyében. mindhárom ugyanolyan formai és szerkezeti tulajdonságokkal rendelkezik és mivel már teljesen kész, kiforrt formában jelenik meg, nincs kialakulási folyamata. Tehát egy negyedik helyre kell gondolnunk, ahonnan a többi három helyre került. Ezt erősíti az is, hogy az említett országok nem vallják maguknak a nyelvet és leírták, hol található ez a keletkezőhely: a betájolások szerint éppen a Kaukázus vidékére esik, ahova az akkori természeti katasztrófa, az özönvíz elől menekülő magyarok telepedtek le..."


Ha már rezgés,van itt még érdekesség a koronánk készítése és frekvenciája,hangolása körül:


https://www.youtube.com/watch?v=byGs7-2mlyI&ab_channel=Szecs..


48:15-nél

2023. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

#16

Érdekes hogy utána tudsz annak nézni, hogy a tudósok mit mondanak, aztán elhiszel amit egy idős ember mond egy asztalnál.


Ennek az embernek van valami tudományos papírja, esetleg egy PUBLIKÁLT verziója annak z ötletnek amit mond?

2023. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%

16. folyt:

Leggazdagabb képi és hangzási...külföldiek szerint csak "dallamos",de sokkal összetettebb..

De elég ha csak arra gondolsz,hogy amikor beszélgetsz valakivel és az illető magyaráz neked,leírást ad valamiről akkor azonnal látod is képeket,(beindul a képzelet,az agyad vetíti),ez semelyik nyelvben sincs így....

2023. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
17: Te meg inkább ne csípőből hülyeséget,hanem nézz utána TE ha érdekel a téma..
2023. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
42%

#19

Szóval te állítasz valamit, hogy igaz.

Még fórumokon is megosztod, mert elhiszed hogy igaz.

Viszont nem vagy képes megosztani velünk az igazi bizonyítékokat és kutatásokat.

Érdekes, én erről nem találtam semmit, szóval megkérlek szépen segíts.

2023. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!