Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Előfordult hogy sikerült?

Előfordult hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Hogy kipróbáltad a fekete mágiát,woodoozást ártó szándékkal és sikerült?
2023. máj. 21. 10:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es.

7-es vagyok és 9-es. Meg a 4-es isén vagyok.

Én azt is leírtam, hogy erről érdemes beszélni, ahelyett, hogy csak csakra-cibálgatást csinálna valaki.

Érdemes erről beszélni a szülőknek, a barátoknak, a hatóságoknak. Sőt érdemes erről beszélni boldog-boldogtalannak.

Mert ami valakivel megtörténik, az mással is megtörténhet.

De érdemes az áldozatnak megbocsátani is. Mert beszélhet róla akárkinek, amíg ez a tüske benne marad az áldozatban, addig neki jobb nem lesz.

A megbocsátás pedig nem azt jelenti, hogy vissza is kell fogadnia az életébe a bántalmazót. Nem. A bölcs ember megbocsát, de nem felejt.

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyesmi helyzetekben nem csak egy bűnös van. Az áldozat is vétett, hibázott, a más nem , akkor ott, hogy ilyen ember közelébe ment.

De ha erről nem beszél az áldozat, akkor tapasztalataival hogyan segítené azokat, akik majd ezután esnének bele egy olyan csapdába, mint ő.


Néhány hónapja történt az eset a környékünkön, hogy egy 20 éve együtt élő pár, akinek már felnőtt gyereke van tragikus körülmények miatt meghaltak. A férfi megfojtotta a nőt, majd magával is végzett. Senki sem gondolta volna az emberről, hogy erre képes, de azért kiderült, hogy voltak erre utaló jelek.

Van, aki csak a férfit hibáztatja, van, aki a nőt is, mert valószínüleg félrek.rt. De érdekes módon csak nagyon keveseknek jut eszébe a 3. felet hibáztatni, aki ugyanúgy vétkes ebben a gyilkosságban.

Ez van srácok. Tartsátok csak magatokban a sérelmeiteket, hogy a világ még szarabb hellyé váljon.

A boszorkányság és a csakra machinálás létező dolgok. De ezekkel operálni kellene, mint egy orvosi szikével. Mert azzal is lehet akár őlni is, de nem arra való.

A fekete mágia olyan, mint egy fegyver. Aki pedig fegyvert ragad, fegyver által fog elveszni.

2023. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tudi333 ***** válasza:

11#! Pont ez a nagy maszlag! Gondold csak végig! "A bölcs ember megbocsát". Mindenki bölcs akar lenne. A legnagyobb gond, hogy el is hiszik magukról, főleg aki még spiritualitással is foglalkozik, közben meg rohadnak belül.


Hát beszéljen az áldozat, ha akar. Itt nem erről volt szó, hanem azt az illetőt támadták aki elmondása szerint fellépet. Akármilyen modszerrel is de fellépett. Nem jatszotta a böocset, a szentfazekat, hanem próbált tenni is valamit.


"Fegyvert ragad fegyver által vész el". Ez az önnyugtatás. Nem más. Önámítás. Hinni a karmában az csak hit, nem tudás. Teória nem több. Rengeteg negatív szuggesztió megy be ezekkel az emberekbe sajnos. Még ha létezne a karma, tételezzük fel! Ez sokkal többet árt mint maga a karma. Félni a karmától.

2023. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na akkor kapaszkodj meg te sötét bibliakukac, elmondom miért köpök a bibliára. A bibliára. Nem a szerencsétlen birkákra akik válltig állítják hogy szent és sérthetetlen, mert szegények elhiszik hogy a vallásuk az egyetlen igaz és makulátlan. Nyugodj meg neked is megbocsátok és nem átkozlak meg mert amit te itt művelsz pusztán agyatlan fecsegés. Elmesélem és lehivatkozom hogy a te "Jóistened" miért egy féltékeny, gyerekes viselkedésű hadisten.

A biblia kimondja hogy a nők nem beszélhetnek a templomokban. 1Timóteus 2:12

A biblia azt is kimondja hogy fogyatékossággal rendelkező emberek nem közelíthetik meg Istent.

3Mózes 21:16-21

A biblia azt is kimondja hogy a házasságkor nem szűz nőket nyilvánosan halálra kell kövezni. 5Móz 22:13-21.

Azt is kimondja hogy fogd az engedetlen gyereked vidd ki az utcára és engedd hogy a szomszédok a halálra kövezzék. 5Móz 21:18-21

Azt is kimondja hogy ha két férfi dulakodik és az egyiknek a felesége meglátja és megpróbálja megvédeni a férjét annak a nőnek le kell vágni a kezét. 5Móz 25:11-12.

Azt is mondja hogy a messzi idegen városok lakóit tedd rabszolgáddá vagy öld meg mindet. Majd fogd a nőket és gyerekeket mint "zsákmányt és élvezd mert az ISTENED adta azt neked." 5Mózes 20:10-18.

Azt is kimondja hogy halálra kellene kövezni téged ha véletlenül egy szombati napon dolgoznál. Számok 15:32-36.

Azt is kimondja hogy ha véletlenül vágyakozással nézel valakire ki kellene tépned a saját szemgolyód. Máté 18:9

Azt is kimondja hogy ha valaki megtámad neked hagynod kellene magad és nem visszatámadni vagy megvédeni magad. Máté 5:38-40.

Szóval mégegyszer miért is kellene foglalkoznom a bibliával? Egy olyan "szent" könyvvel ami lenézi a nőket a gyerekeket mert amelyik nem engedelmes egy khm "férfinak" azokat el kell takarítani az útból? Vagy netalán CSAK AZÉRT mert különbözik a világnézeted a hagyományod a kultúrád azért feljogosít arra hogy tiszteletlen legyél sőt szó szerint meggyilkold őket. Valamint az is benne van hogyha egy férfi megerőszakol egy nőt az feleségül veheti az áldozatot, belekényszerítve a nőt abba hogy az erőszaktevője tovább bántalmazhassa és neki engedelmeskednie KELL mert ugye a jó derék asszony rabszolgája a férjének a háztartásban.

Szóval te csak ne sértegess a bibliával engem. Sőt, senkit ne sértegess vele és ne hazudj a te "Jóistened" kegyelméről.

Egyébként meg olvasd újra a te szeretett bibliád és azt is amit a mágiahasználatról ír. Nézd meg újra hogy miben is hiszel és mielőtt lehivatkoznád tudd miről beszélsz mielőtt megpróbálod páros lábbal lealázni más és még a saját hited is. :)

Valamint azt is hozzátenném hogy a megcsaláshoz is 3 ember kell. És ha valakit megerőszakolnak eszedbe ne jusson az áldozatot hibáztatni te patriarchátusban nevelkedett birka. MÁS kirívó öltözéke nem jelenti azt hogy nem kell tisztelned a másiknak a nemleges válaszát. A félrek*rás váló ok, és nem jogosít fel SEMMILYEN lény életének az elvételére. NE próbáld bemesélni senkinek hogy valamilyen szinten megérdemelte mert ez HAZUGSÁG.

Mindennek fényében maradok a holdfényben meztelenül táncolás mellett az én isteneim tiszteletére, és nem hagyom következmény nélkül elsétálni a szeretteim bántalmazóit. Te is maradj csak a saját nézeted mellett ha úgy érzed jónak. De ne hibáztasd az áldozatokat amikor életre szóló sebeket ejtettek rajtuk, vagy ne adják istenek ELVETTÉK AZ ÉLETÜKET. Mert semmivel nem lehet az ilyen tetteket megindokolni.

2023. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én olyan voltam, mint itt bárki. Nem hittem Istenben. Jézusban pláne nem híttem. Hittem én minden másban, de nem ebben. Isten létét, csak-csak elfogadtam, de inkább lázadtam ellene.

De amikor elindultam apám pisztolya felé, hogy véget vetek ennek a pokolnak, a szemem elé kerűlt egy újság. Benne egy kép a keresztre feszített Jézusról.

Mondanom sem kell, amiért ki akartam nyírni magam, az én magam voltam. Eltoltam az egész életemet. De e kép láttán eszembe jutott, hogy miért is ne imádkoznék Jézushoz. Imádkoztam, megvallottam, hogy mire készülök és hogy itt a vége, elk.rtem az egész életemet.

Aztán erőt éreztem, szeretetet, vigasztalást, megbocsátást. Olyan erőt és hatalmat, amit sem előtte, sem azóta. Olyan józanná váltam abban a percben, mint még azelőtt soha. Ez valódi volt. Ez hiteles élmény volt számomra. Bizonyság, hogy bármilyen durvának is tűnik a helyzet, nem vagyok egyedűl és nincs semmilyen emberi tudás vagy praktika, aki ezt a társaságot elverhetné tőlem. 2020 Junius 30 volt ez a nap.

Ezután pedig imádkoztam bölcsességért, és kaptam nem evilági bölcsességet, ami erre a világra szól.

A biblia egy olyan könyv, mely Isten eszenciáját zárta magába. De a Biblia nem Isten. Egyetlen egy főszereplője van a Bibliának és az Jézus. Nem Mózes, nem Máté, nem Pál, hanem Jézus. Ő van a középpontban és a tanítás, amit átadott.

Az, hogy az emberek mágiával, meg mindenféle bűvös praktikákkal akarnak ráhatást elérni valós dolog. A hatása valódi. De ez emberi dolog, nem teremt. A kommunikáció is emberi dolog. Betűkben vagy szóban, de ott lapul az igazság.

Az, hogy a férfiak és az egyház Jézus után utat tévesztett, az egy dolog.

Isten nem a templomokban lakik, Isten nem egy emberben lakik, Isten nem kövezett agyon senkit sem. Isten nem szól bele az ember dolgaiba. A törvényeket amiket idéztél nem neked írták. A törvények azért voltak, hogy az ember beláthassa, hogy még a legszigorúbb emberi törvények is csak törvénytelenséghez vezetnek.

Aki szó szerint veszi a Biblia szövegét, az vagy meghal, vagy bűnössé válik és a pokolra jut.

Nézitek az írást, de nem látjátok. Mert az írás úgy lett megalkotva, hogy Isten törvényszerűségei akkor is előjöhessenek az Istent keresők számára, ha eltelik 2000 év.

Ezek az igék elmélkedésre valók. A törvények elmélkedésre valók.

A bósszú nem ember dolga. A bosszú csak a lelket öli meg. A fegyver pedig mindegy, hogy lelki-e vagy fizikai, az fegyver.

A lelkem, egészségem, csakrám, karmám, a hitem,az elmeállapotom nem másik ember függvénye. Mert ha az, akkor én ki vagyok?

Azt hiszed talán, hogy az én életem amit eddig leéltem a 35 évemben csupa móka és kacagás volt?

Én nem akadok ki, ha leköpnéd a Bibliát vagy a hitembe kárt tennél. Nem az én dolgom, hogy hova csorgatod a nyálad.

Én csak elmondom, hogy amit tesztek, az következményekkel fog járni. Mert amikor kérdőre vonnak ne mondhassátok, hogy nem figyelmeztetett erre senki.


Így működik a fekete mágia:

Ha használni kívánod így vagy úgy , de még idejében figyelmeztet egy embertársad a következményekre. Hogy ne monthasd, hogy senki sem figyelmeztetett.

Így pedig a fehér mágia:

Mindenki, aki ezt előszőr olvassa felmentést kapott az eddigi feketeboszorkányságaiért. Egy tiszta , hófehér lapot.


De amit ezután tesztek , az alól én már felmentést nem adhatok. Az alól csak Isten adhat felmentést, aki Jézusban vált nyilvánvalóvá.


Aláírás: krisztián

2023. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tudi333 ***** válasza:

Kedves Krisztián! Ha ennyire képben vagy, akkor mondd már el, hogy mi a pokol! Mi van ott? Stb!


Egyébként tök jó amit irsz és kijöttél egy nehéz élethelyzetből!

2023. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!