Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha a kártya házasságot mutat,...

Ha a kártya házasságot mutat, mennyi idő amíg bekövetkezik?

Figyelt kérdés

Tarot, ciganykartya, minden mar jó ideje par hete ezeket mutatja, szerelmet, házasságot, ilyen olyan egymásra találást. 2 ferfi is környékez, de ezek közul egy sem tűnik okésnak, egyik nőzős, másik meg kettyós.

Nem tudom, a kartya mennyi időt mutathat maximum es minimum?

Tehat mennyi időn belül történhet meg?

Tehat folyton a világ jön ki, nap, szeretők a tarotban, igazság, főpap stb nem ebben a sorrendben de ezek a kártyák folyton, meg a mágus, császárnő, császár


2023. jún. 10. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nyerő a 2 közül, amelyik Jézussal jön.
2023. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
utóbbi lesz a nyerő, ugyanis hasonló a hasonlónak örül, kettyósnak kettyóst xd cigány kártya 😆😅 még mindig itt tartunk a 21. században
2023. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább döntéshelyzetnek tűnik.
2023. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem így működik. A kártya nem a fix jövőt mutatja, nincs olyan, hogy X idő múlva fog bekövetkezni. A jelen helyzetedre reflektálva lehetséges utat, vagy tanácsot ad, de minden, ami a jövőben történik a te döntéseidtől fog függni. Nem akarom végiglemezni most ezeket a lapokat, de címszavakban inkább valami olyasmit mondanék, hogy légy őszinte magadhoz, fogadd el a jelen teljességét, gondolj át mindent alaposan, ahhoz hogy jó döntést hozhass.
2023. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éven belûl.
2023. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!