Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki Nyx Istennő? Mikor kell a...

Ki Nyx Istennő? Mikor kell a segítségét kérni? Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Egyre jobban érdekelnek az ilyen dolgok főleg Nyx. El tudtok mondani mindent amit ti tudtok? Tapasztalatokat stb.

Előre is köszönöm a válaszokat :D



2023. jún. 11. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

A valódi nevét nevezd meg, ahelyett, hogy próbálod előadni magad, mint ha tudnál valamit is.


Még egyszer: ne a mitólógiai nevet, hanem a valódit, és a jövőjét is írd le, mert hogy az is van neki, és változtathatatlanul, magyarul nem tud kibújni belőle.


Utána csevegjünk:DD

2023. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

wikipédia.

első: sztem azért is tette fel a kérdését...de mindegy.

2023. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nyx amúgy vizitündérek is. tehát nemcsak ezt a bizonyos görög istennőt hívják így, hanem egy mítikus lény csoportot is.
2023. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nyx istennő az aki az Ura ezeknek a lovagoknak akik kimondják hogy Ni 0:57 nél magyarázza, hogy akinek elmondják a titkot az életével fizetnek érte, szóval ne akard tudni https://www.youtube.com/watch?v=aw0-NC05H90
2023. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
94%
3, az másik dolog, az skandináv mitológia, és Nixie, és Nix(meg hasonló) neveken futnak, míg Nyx nevét "nüx"-ként ejted. A név valamennyire hasonló, de két teljesen eltérő dologról van szó.
2023. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Eddig nem hallottam róla, de tekintve hogy istennő és jól hangzó név, félreteszem opcióként a jövendőbeli kislány cicámnak :D köszi az ötletet
2023. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ez igaz. sajnos már nincs az a weboldal ahol az összes görög isten meg volt írva. eldelejtettem h Nüx nek kell kiejteni.
2023. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha találkozni szeretnél vele, megsúgom Balatonban él, de h melyik pontján azt nem tudom..
2023. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!