Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha annyira rossz a poltikai...

Ha annyira rossz a poltikai helyzet az országunkban, miért nem fognak össze a legerősebb mágusok és döntik meg a rendszert?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 02:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert mind fideszes.
2023. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Tömegeket manipulálni, elhitetni velük, hogy bár ők érzekelnek valamit (pl. saját nyomorukat) az valójában nem is úgy van... Mi ez, ha nem mágia? És kik tudják ezt végrehajtani?


Na meg nem véletlen - nyilván - az egyházak orrba-szájba támogatása sem...

2023. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Remélem csak iróniának szántad a kérdésed, mert nem hiszem hogy ez valódi kérdés lenne.
2023. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne rossz?
2023. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert mindenki felelős a saját sorsáért,kár mágusokat keresni stb,én mindig hibáztattam magamat is,kerestem az egyéni kiutat segítséget,elsősorban felnőttként az én felelősségem az egyéni sorsom és mindig kijutottam belőle.


Ha pedig annyira érdekel miért van ez a mai helyzet olvasd el Földi Pál:AZ orosz-ukrán konfliktus háttere könyvét.


Ez kihat mindenre Ukrajna mára már csak az CIA bábkormánya,csorog a nyáluk az orosz gázra,na és persze az oroszoknak sem érdekük a háború befejezése,ha már ilyen jól felment a gázuk ára.


A világot nem jóságos mágusok irányítják,hanem kőkemény érdekemberek.AZ egyéni életed pedig a te felelősséged.

2023. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Paczalos István ***** válasza:

Gondolkoztam már ezen én is. Csak egy a probléma hogy a végeredmény jó esettel úgy 1000-1500 mély lávató Európában, és úgy 3-3,5Mlilliárd halott az első 20 másodpercben. Aztán a többi úgy 2-3 órán belül.


Ez idézet Ickótól

2023. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szauron és Szarumán összefogott. Putyin és Orbánt megszállták.
2023. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 De La Cruse ***** válasza:
0%
Mert nem pedofilok és sajnálják a gyerekeket.
2023. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezért:

[link]

2023. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Bródy János,csak egy kommunista,pedofil besúgó volt,most már nem fizetik ezért,ez a baja.
2023. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!