Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést szeretnék...

Szerelmi kötést szeretnék csinálni. Házi praktika vagy mágus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elhagyott a barátnőm 5 év után mert az utobbi időkben voltak vitáink de leginkább miatta csak ezt nem látta be és ennek ellenére elment pedig mindent bele adtam. Van e valami jó házi praktika amivel helyre lehet hozni? Vagy esetleg mágus aki segíthet?

2023. júl. 11. 16:32
 1/8 Grimfox ***** válasza:
81%
Lehetőleg egyik sem. Akár te, akár valaki "hivatásos" csinálja, annak csak még nagyobb rossz lesz az eredménye, mint amilyenben most vagy. Nem a módszer végrehajtása miatt lesz rossz, vagy jó. Maga a szerelmi kötés olyan elgondolás, ami csak rossz irányt vehet. Próbáld inkább hétköznapi módszerrel visszaszerezni, és ha nem sikerül, mondj le róla. Kevesebbet fogsz szenvedni. És a volt barátnőd is.
2023. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
A szerelmi kötés itt nem csinálna semmit, mert nincs köztetek aktív, mindkettőtök által gyakorolni vágyott szerelem. Sőt ahogy látom, még mikor még együtt voltatok se volt már. Én mint nagyon nagyon magas szintű "mágus", azt mondom engedd el ezt. Egyrészt, nincs benned annyi rossz akarat, hogy egy elmemanipuláló embert találj, aki ezt megteszi neked, másrész mivel a te elméd még picike, nem fogsz tudni a következő 300-400 évedben semmiféle olyat csinálni, amit jelenleg mágiának nevezel.
2023. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Akarsz*

Akarsz csinálni, nem szeretnél. Ne használd a szeretnék szót, amikor csak akarsz. Nagyon rossz. És ez nem szerelmi kötés, hanem szerelmi érzetes erőszakolás.

2023. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Mi a fnének akarsz egy olyan kapcsolatot vissza meg örökké, amelyik ilyen vitás xar volt és amelyiket csak te akarod fenntartani, de téged meg nem szeretnek?!


Nem jobb lenne egy teljesen új, jobb és boldogabb egy másik csajjal?!


Van még ezer másik és jobb is, hidd el!

2023. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Felejcsd el a „ szerelmi kötést“meg a màgiàt! Csak rosszabb lesz tôle a helyzeted! Inkàbb pròbàlj „viràgnyelven „ beszélni, kûldjél piros ròzsàt neki, hàtha jòbbulàst érsz el vele!
2023. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötés és mágián kivül léteznek olyan megoldások amik mellett boldog lehetsz. Tapasztalatból írom, több szerelmi kötést is csináltattam, nagyon rosszul sült el. Örülök hogy rá találtam a valódi megoldásra. Időben nem volt késő.
2023. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6os, ne kiabáld el. A kötést nem tudod csak úgy levakarni a karmádról, visszaüt, ha nem is most, majd pár év múlva.
2023. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hozzáértőhöz fordulnék a biztosabb siker érdekében. Lehet otthon rituálézni, de aztán a kimenet nem biztos. Leszedni meg úgyis szakértő tudja, ha már nem szükséges. Nekem évek óta van segítőm, rábíztam magam, a mágia hatóideje alatt nem hagyott magamra mint sok mágus (elötte próbálkoztam másokkal.... sajnos), de őt ajánlásra kaptam meg,nem hirdeti magát mindenfelé.
márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!